Spor dar Kesim erkek Takım Elbiseler

Spor dar Kesim erkek Takım Elbiseler

Klasik erkek giyimin öncülerinden olan Pierre Cassi modaya uygunluğu ile dikkat çeken markalar arasında yer almaktadır. Son dönemlerde bay takım elbise modelleri arasında en fazla tercih edilen  düz slimfit takım elbiseler yer almaktadır. Dar kesim olan bu modeller duruşu ve vücut hatlarını en iyi ortaya koyan takım elbise modelleridir. Pierre Cassi ’de onlarca renk seçeneği ile tercih edebileceğiniz slimfit kesim modeller yanında bu takımlarla uyumlu gömlek modellerini de bulabilmeniz mümkündür.

Klasik Ve Şık Takımlar

Slimfit bay takım elbiseler şık ve aynı zamanda spor olan takım elbise modelleridir. Düğün davet gibi yerlerin haricinde tercih edebileceğiniz spor kesimler ile kendinizi hem daha rahat ve özgür hem de daha şık hissetmeniz mümkün olacaktır. Pierre Cassi ’de spor kesimlerin yanında klasik, şık bay takım elbise modelleri de bulunmaktadır.

 

1-ekoseceket-beyazpantolonacikahve-takimelbisebayceketleribaydarkesim-takimelbisecantekstil-takimelbisedarkesimbaskili-gomlekdarkesim-yeleklitakimelbiseerkekgri-takimelbiseerkekkareli-spor-ceketerkektekceket-baskilikravat-mendilflanel-ceketikidugme-baytakimelbise_modelleriikidugme-takimelbisekahve-takimelbise-erkekkruvaze-gabardinceket-modelleriparliment-yeleklitakim-elbisesporceketleri-erkek

 

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.