Erkek giyim tarzı

Erkek giyim tarzı

Erkek Casual giyim tarzı altını çizen seçilebilir en mühim şahsiyet vurgulayan stillerden biridir! Casual (Gündelik) giyim tarzıyla her süre güzel ve cool görünmek gereklidir, erkek dar kesim giyimde basit ipuçlarını ve püf noktaları bilmek gerekir. Casual stil ile ilgili en basit trend ipucu ise günlük sokak modası trendleri, özel bir  görünüm olacaktır. Bunun önemli ayrıntısı kıyafet seçimlerinizde güzel bir balans unsuru olmalıdır. Her zaman  sizlere faydalı Casual erkek giyim tarzı ile ilgili yol modasına uyumlu muhteşem ipuçları hazırladık.
Erkek CASUAL GIYIM TARZININ KARAKTERISTIK ÖZELLIKLERI

erkekgiyim-tarzlari-2016

Erkekler Günlük giyim tarzının karakteristik nitelikleri ile ilgili, cesaretli ve inanılmaz nitelik tonları ve kombinasyonları, dizayn ayrıntılarına ilişkili olarak belli bir süre zahmetsiz detaylar ve farklı stilleri harmanlama benzeri hususları işaret edebiliriz. Uzun lafın kısası, her birey modern casual tarzını altını çizen ideal koleksiyonlardır ve karizmatik görünüm olması gereken bütün giyim koleksiyonu ile yapılır. Bu tarzı ile ilgili  güzel bir detay meydana geldiği ve üstelik eskiyen kıyafetleri yenileyerek vintage giysilerini kullanmanıza imkân sağlar!

Casual tarzı her erkeğe uygundur. Bu tarzın bir örneği; farklı bir yelekli takım elbise, kumaş dar kesim pantolon, pamuklu gömlek, makosen ayakkabı, dokuma kravat ve saat olabilmektedir.

1 Yorum

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.