Erkek Klasik Giyim Markası Pierre cassi

Erkek Klasik Giyim Markası Pierre cassi

Hazır erkek giyim ürünleri alanındaki üretim faaliyetlerine 1970 yılında başlamış olan Pierre Cassi kaliteli tekstil ürünleri ile erkek giyimin en başarılı üreticileri arasında yer almaktadır.  Erkek giyimin öncüsü olan firma yaklaşık 40 ülkede üretimlerine devam etmektedir. Firmanın üretmiş olduğu erkek giyim ürünleri arasında pantolon, gömlek, bay takım elbise modelleri, kaban, kravat, büyük beden giyim ürünleri ve büyük beden erkek giyim ürünleri yer almaktadır.

Modaya Uygun Takım Elbise Modelleri

Pierre Cassi modaya uygun olarak tasarlamış olduğu bay takım elbise modelleri ile şık davetler için tercih edebileceğiniz onlarca model sunmaktadır. Bu modeller içerisinden duruşunuzu en iyi ortaya koyan takım elbise modelini tercih edebilmeniz mümkündür. Son dönemlerde en fazla tercih edilen dar kesim takım elbise modellerine zevkinize uygun renk tercihleri ile Türkiye’nin tüm Pierre Cassi mağazalarından ulaşabilmeniz mümkündür.

 

1-ekoseceket-beyazpantolonacikahve-takimelbisebayceketleribaydarkesim-takimelbisecantekstil-takimelbisedarkesimbaskili-gomlekdarkesim-yeleklitakimelbiseerkekgri-takimelbiseerkekkareli-spor-ceketerkektekceket-baskilikravat-mendilflanel-ceketikidugme-baytakimelbise_modelleriikidugme-takimelbisekahve-takimelbise-erkekkruvaze-gabardinceket-modelleriparliment-yeleklitakim-elbisesporceketleri-erkek

 

klasik takım elbise,
klasik takım elbise erkek,
klasik takım elbise ayakkabısı,
klasik takım elbise modelleri,
klasik erkek takım elbise modelleri,
ziya klasik takım elbise,
klasik kesim takım elbise,

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.