Modanın İsmi Erkek giyimde Pierre Cassi

Modanın İsmi Erkek giyimde Pierre Cassi

Bayların düğünde, davette, iş toplantısında ve ofiste sıklıkla kullandığı ve kurtarıcısı olan takım elbiseler baylara elit bir şıklık katar ve tarzını yansıtır. Hiçbir zaman modası geçmeyecek takım elbiselerin birçok çeşidi mevcuttur. Her yaş ve tarzdan bayların zevkine hitap edecek modelleri bulmak için firmamız Pierre Cassi siz değerli müşterilerimize geniş yelpazede takım elbiseler üretir. Farklılık oluşturan desen, model, kumaş ve renk firmamızda en güzel şekilde takım elbiselere uyarlanır.  Dar kesim bay takım elbiseleri her daim modern çizgisini koruyan bayların klasik şıklık için vazgeçilmezidir. Markamız Pierre Cassi dar kesim, geniş kesim, klasik kesim, spor kesim, tek düğmeli, çift düğmeli, yelekli takım ve smokin gibi modelleri üretir.

Piyasada Yerimiz

Uzun yıllardır bu sektörde olan ve tecrübeleriyle başarılı olan firmamız Pierre Cassi, Türkiye’de ve Dünya’nın her yerinde markadır.  Türk sermayesi olan firmamız yurt dışında birçok ülkeye ihracat yapmıştır.

 

beyaz_gomlekler kareli-erkekgomlekmodelleri kot-gomlek-erkek lacivert-gomlekler mavi-erkek-gomlek-darkesim mavierkekgomlek-darkesim-pantolon gomlek-bayilik-yazlik erkek-likraligomlek-pierrecassislimfit-gomlekler New-Men-s-Long-Sleeves-Slim-Fit-Cardigan-Style-Buttons-Knit-T-Shirt

 

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.