Blazer Ceket – Erkek Tek Ceket

Blazer Ceket – Erkek Tek Ceket özel yapım.


Blazer Ceket – Erkek Tek Ceket

Türk Erkeklerinin bir başka giyim şeklide casual giyim, Spor Giyinmek ,bu giyim tarzımızda öncelikle Klasik giyim tercihini seçip , Rahat ettirecek kıyafetler seçilecekse En Başta Erkek Blazer Ceket veya Spor Blazer Ceket , gelir bu Ürünlerden Mevsimlik olarak kullanabilecegimiz şık Görüntü ve duruşu yapısı İle 140’s Yün karışımlı Blazer Ceket birinci tercih Olmalıdır. Blazer Tek Ceketimizin İçine Kombine edebilecegimiz Ecevit Mavisi Gömlek, alt kıyafetimiz ise Gri , Haki , Toprak Rengi , seçenekli Tek Pantalon güne iyi hazırlanmak için Guzel Kıyafet tercihi olacaktır.

Blazer Tek Ceketimizi Jeans Pantalon İle Güne Uydurabiliriz. Chino Spor Pantolonda 3. Tercihiniz olarak Gardorop unuzda yer alabilir. Plase Olarak diger Tercihimiz Kış aylarında, Flanel Tek Ceket, Kışlık Tek Ceket, Ekose Tek Ceket,Kareli Tek Ceket , seçimleri gayet Uygun olacaktır. Bütün Ceketlere Arma Kullanabilirsiniz. Renkleri Altın Varaklı Arma, Gümüş Varaklı Arma , Tek Ceket Ürünümüzün Üstlerine . Flar, Atkı , Puşi Seçenekleri ile Canlandırabilirsiniz.

Blazer Ceket – Erkek Tek Ceket modelleri Pierre cassi  markasının uzman kadrosu ile sizlere farklı kombin ile sunulmaktadır.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.