Pierre Cassi Mağazacılık erkek giyim bayilik

Pierre Cassi Mağazacılık erkek giyim bayilik

Türkiye ve Avrupa’da Erkek giyim Bayilikleri Verilecektir.

Kuruluş yılı: 1970 Orijin ülkesi: TÜRKİYE
Yatırım Aralığı : 70.000 TL – 300.000 TL
Faaliyet Alanı
Pierrecassi Erkek giyim mağazacılık, erkek takım elbise, erkek gömlek, erkek pantolon, erkek kaban, erkek trençkot, erkek montfranchise ve giyim bayilik verilmektedir, erkek konsept, modern üretim erkek deri kemer kol düğmesi, papyon, yelek fular, bel kuşağı, ve mağazacılık hizmetleri için irtibata geçiniz 0212 4582525 İstanbul

1970 yılında Hüseyin URAL tarafından kurulan firmamız sizlere Türkiye ve dünyada bir çok noktada bayiilik ile ilgili mağazacılık tecrübelerini şube müdürlerine ve personellerine aktarmaktadır. Markanın kurulma amacı; erkek giyim modası trendleri takip eden, canlı modern kalıplar, renkli, eğlenceli ve tamamı Türkiye fabrikalarında yapımı ürünleri, sizlerle buluşturmaktır. Ürün tasarım ve modellerini kendi bünyesinde gerçekleştiren Pierre cassi mağazacılık, bu konuda çok geniş bir sisteme ve hıza sahiptir. Ürünler bir çok noktada diğer modelleri olamayacak kadar hızla üretilir ve ürün satışları  sunulur. Erkek giyim koleksiyonunda ki ürünler günün modasını takip eden ve uygulayan ekibimiz, güncel detayları kaçırmadan sürekli üretmeye devam eder. Ürünler, birbirlerine uyumlu renkler ve kombinlerde sunularak seçme kolaylığı sağlanır. Pierre cassi erkek giyim bayi ve satış noktalarında ürünler sıklıkla güncellenir.

Franchise Sisteminin İşleyişi
Giyim Bayiilik, Gömlek Bayilik, corner satış, FRANCHISE olarak 3 sistemi karşılıklı görüşme yapılarak bölgeye en uygun şartlar sunmaya çalışılır.

Erkek giyim franchise Aranan yer ve bölge tanımı
Alışveriş potansiyelinin yoğun olduğu ana arterlerde, caddeye cepheli alışveriş merkezlerinde, en az 50 metrekare büyüklüğünde.

Pierre Cassi Aranan işletmeci özellikleri
Mağazacılık sistemine uyum sağlayabilecek, vizyonu ve hedefleri bulunan girişimciler.

Whatsapp : 00905323008665

tel: 0212 458 25 25
Mail Adresi
[email protected]
Giyim Bayiilik ve franchise almak İçin iyi bir Zamanlama olacaktır sizin için.

pierre cassi whatsapp ile ilgili görsel sonucu

Pierrecassi erkek Giyim Bayiilik (franchise)