Klasik Erkek Giyimde Yeni Tasarımlar

Klasik Erkek Giyimde Yeni Tasarımlar

Moda anlayışının değişimi erkek giyim için de geçerli olmaktadır. Özellikle bay takım elbise modelleri eski tip klasik kesimlerden uzaklaşmış daha spor ve aynı zamanda şık tasarımlar ortaya konmuştur.  Bu tasarımlardaki en önemli değişikli slimfit kesime sahip gömlek ceket ve pantolonlardır. Bu tip takım elbiseler vücudu zayıf ve uzun göstermekle birlikte aynı zamanda spor bir tarza sahiptir. Pierre Cassi Slimfit kesim bay takım elbiseleri hem özel davetleriniz hem de günlük giyiminizde kullanabileceğiniz tasarımlar ile sunulmaktadır.

Slimfit ve Klasik Kesim Takım Elbiseler

Şık davetleriniz, düğün, dernek gibi organizasyonlar için Pierre Cassi slimfit bay takım elbiseleri yanında klasik kesim takım elbiseleri de tercih edebilmeniz mümkündür. Bunun yanında yelekli bay takım elbiseleri son dönemlerde özellikle genç beyler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Siz de vücudunuza en uygun model ve zevkinize uygun renk seçenekleri için Pierre Cassi’yi tercih edebilirsiniz.

1-ekoseceket-beyazpantolonacikahve-takimelbisebayceketleribaydarkesim-takimelbisecantekstil-takimelbisedarkesimbaskili-gomlekdarkesim-yeleklitakimelbiseerkekgri-takimelbiseerkekkareli-spor-ceketerkektekceket-baskilikravat-mendilflanel-ceketikidugme-baytakimelbise_modelleriikidugme-takimelbisekahve-takimelbise-erkekkruvaze-gabardinceket-modelleriparliment-yeleklitakim-elbisesporceketleri-erkek

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.