Erkek Pantolon Modelleri

Erkek Pantolon Modelleri

2021 yeni sezon erkek pantolon modelleri hangi tasarımlar ile karşımıza çıkıyor? Klasik ve spor kategorisinde bulunan pantolonlar, herkesin tarzına uygun kesim ve kumaş seçenekleri ile uygun fiyatlara sizlere sunuluyor. Gardıropların vazgeçilmez parçalarından olan pantolon çeşitleri, erkeklerin tarzını en çok yansıtmayı başardığı giyim ürünlerindendir. Bu yüzden doğru pantolon seçimi de erkekler için oldukça önemlidir.

Erkek Pantolon Modelleri: Renk Seçenekleri

Modaya göre giyim ürünlerindeki renk çeşitliliği de sezonda değişiklik gösterebiliyor. Ancak bu değişimin son yıllarda çok fazla gözlenmediği alanlardan bir tanesi de pantolon çeşitleridir. Erkek pantolon modelleri içerisinde gabardin ve kumaş pantolon gibi alandaki renklere bakacak olursak gri rengin çok fazla tercih edildiğini görebiliriz. Her sezonda farklı renklerle pantolon modellerini sunan Pierre Cassi ürünlerinde, modası asla geçmeyen renk gridir. Üstelik her renk ile de kombin edilebilir.

Casual  fit tarzı klasik sevenler için ise haki rengi ya da lacivert tonları revaçta. Hem günlük hem de şık davet ya da toplantılar için bu tonlar rahatlıkla kullanılabilir. Pantolonda en çok kullanılan renklerden bir tanesi de laciverte alternatif olan siyahtır. Hemen hemen her renkle uyum sağladığı için kolay kullanım imkanı sunar.

Pantolon Modellerinde Çeşit

Gerçek anlamda stil ortaya çıkarmak isteyen erkeklerin aradığı tarz, ilginç kreasyonlar ile bütünleştirilen pantolonlar sayesinde gündeme geliyor. Modada yer alan çizgiler ve renkler ile kategoride bulunan ürünler, en kaliteli kumaşlardan oluşan ürünlerdir. Cepsiz veya cepli pantolonlar, dar paçalı erkek pantolon modelleri, bol paçalı pantolon çeşitleri, sizin beğeninizi bekliyor. Pantolonlarda olan kesimler, her erkeğin vücut ölçüsüne uygun olan çeşitlilikte belirtilmektedir.

Kumaş pantolon yıllardır resmiyeti simgeleyen unsur olarak karşımıza çıkıyor. Şüphesiz gömlek ve takım elbise ile kombin edilen bu modellerde hem yazın hem de kışın tercih edilebiliyor. Buna uygun kalın ve ince olarak tasarlanıyor. Böylece yazın terleme yapmazken kışın da üşütmüyor. Dar kesim klasik erkek pantolon modelleri, vücuda tam oturur. Sportif ve fit bir vücuda sahipseniz bu modelleri tercih edebilirsiniz. Ancak Regular olarak belirtilen kalıptaki rahat modeller de normal bedendeki bireylerin kullanımı için uygundur.

Spor şıklık sevenlerdenseniz, antrasit, siyah ve lacivert gibi klasik renklerin dışında canlı tonları da içeren modelleri bir arada bulabilirsiniz. Turuncu, camel, beyaz, taba ve kırmızı gibi tonlar tercih edilebilir. Saf pamuktan üretilen tüm çeşitler, kullanım süresi boyunca size yalnızca konfor ve rahatlık sunacaktır.

erkek pantolon kot,

erkek keten pantolon modelleri,

kumaş pantolon erkek,

erkek kumaş pantolon fiyatları,

ince keten pantolon erkek,

erkek kumaş pantolon,

erkek keten pantolon kombinleri,

kargo pantolon erkek,

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.