Topta Erkek Giyimi İstanbul

Erkek Gömlek Modelli

Erkekler, her mevsim sezon trendlerine uygun olarak gardırop yenileyebilirler. Ancak onlar için yenilikten önce gelen bir detay vardır: Şıklık! Şıklık denildiğinde de erkek giyiminde akla ilk gelen parça gömlekler oluyor. Günlük gömlek giyimi dışında iş yerinde resmi kıyafet giyme zorunluluğu olanlar için gömlek çeşitleri çok daha önemlidir. Birbirinden güzel markaların tasarladığı gömlek modelleri, ister günlük hayatınızdaki tarzınızı isterseniz de iş hayatınızdaki çalışma kombinlerinizi tamamlamaya hazır. Özel gün ve davetlerinde vazgeçilmezi erkek gömlek modelli seçenekler her an kurtarıcınız.

Geniş renk, kumaş çeşidi ve desenden oluşan gömlekler, kaliteden ödün verilmeden hazırlanan tasarımlardan oluşuyor. Klasik ya da günlük spor kombinleriniz için desene göre model seçmek istiyorsanız, pek çok çeşit sizlere sunuluyor. Desenli gömlekler ekose başta olmak üzere geometrik desenli, çizgili ve minimal kareli olarak karşınıza çıkıyor. En çok tercih edilenler arasında ekose denildiğinde akla gelen oduncu gömlekler var. Bu tarz gömleklerin, içerisine tişört giyerek gömlek ceket gibi kullanabileceğiniz kalın formları da çok seviliyor.

Erkek gömlek modelli olmasının yanı sıra kumaş çeşitliliği ile de fark yaratıyor. Yaza, bahar aylarına ve kışa uygun kumaş türüne göre gömlekler seçmelisiniz. Yazın terletmeyen, ince yazlık gömlekler olduğu gibi kışın da sizi sıcak tutabilecek pamuklu kalın gömlekleri kullanabilirsiniz. Yazlık kumaş çeşitlerine denim gömlekleri, keten gömlek modellerini ve pamukluları ekleyebiliriz. Kumaş tercihi ederken bir erkeği en çok zorlayan ütü unsurunu da göz önünde bulundurarak kırışmayan özellikleri gömlekleri tercih etmeniz sizin için avantajlı olacaktır. Kolay ütülenebilen, ütü istemeyen ve kırışmaya dayanıklı olarak üretilen modeller sizleri bekliyor.

Doğru bedene uygun tercihlerde bulunmak önemli bir detaydır. Kalıplar içerisinde en çok kullanılan normal kalıptır. Bunun yanı sıra geniş kalıplar da var. Vücut hatlarını ortaya çıkarmak isteyenler de slim fit erkek gömlek modelli seçeneklerden faydalanmaktadır. Desenine, kumaşına dikkat edeceğiniz gömleklerde kol uzunluğu da size sunulan seçenekler arasındadır. Yazın kısa kol, kışın ise uzun kol kullanılır. Tabii gömleklerin kollarının kıvrılabileceğini unutmayın ve girdiğiniz ortam buna müsaitse minimal hareketler ile kolunuzu katlayarak kısaltın.

Kombin oluştururken gömleğinizi bir jean üzerinde mi kullanacaksınız? Yoksa bir davete gideceksiniz ve takımınız içerisine uygun bir gömlek mi arıyorsunuz? Bu kriterler doğru gömleği seçmeniz için önemlidir. Tarza göre çizgili ve hareketli gömlekleri günlük yaşantınız için seçebilirsiniz. Bunun dışında parlak, mat fark etmez düz, sade gömlekler de takım elbise ve smokinler içinde kullanılabilir.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.