Takım Elbise Seçimi ve Şık Ceketler

Takım Elbise Seçimi ve Şık Ceketler

Takım elbise seçimi yapılırken öncelikle vücut formlarınıza bakmalısınız. Kendi vücudunu tanıyan kişi seçeceği takım elbise ile daha şık görünebilecektir. Daha sonrapartneriniz ile uyumunuza dikkat etmelisiniz.  Gelin sizden uzun mu veya gelin platform topuk giyip uzun bir topuz yaptırdığında yanında nasıl duracaklar bunlar dikkat edilmesi unsurlardır. Seçeceğiniz elbise rahatlığı önemli olduğu kadar yanınıza eşlik edecek bayanında giyimini göz önüne almalısınız.

Seer Sucker Ceketleri

Takım elbisede farklı formlarda ve farklı tasarımlar bulunmaktadır. Koleksiyonlarda da bulunan Pierre Cassi ceketleri serin tutan %100 pamuklu kumaşları, şık kesimi ve özenle tasarlanmış desenleri ile yeni sezona damgasını vuracaktır. Pierre Cassi ceketleri sadece 220 gr ağırlığında ve %100 pamuk kumaştan üretilmiştir. Lacivert veya beyaz pötikare ile açık ya da koyu mavi renklerin beyazla bütünleştiği düz ve çubuk çizgilere sahip desen çeşitliliğine sahiptir. Bu ceketler hem yarım hem de tam astarın kullanıldığı farklı çeşitlerde üretilmiştir.

1-ekoseceket-beyazpantolonacikahve-takimelbisebayceketleribaydarkesim-takimelbisecantekstil-takimelbisedarkesimbaskili-gomlekdarkesim-yeleklitakimelbiseerkekgri-takimelbiseerkekkareli-spor-ceketerkektekceket-baskilikravat-mendilflanel-ceketikidugme-baytakimelbise_modelleriikidugme-takimelbisekahve-takimelbise-erkekkruvaze-gabardinceket-modelleriparliment-yeleklitakim-elbisesporceketleri-erkek

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.