Pierrecassi Takım Elbise kombineleri

Pierrecassi Takım Elbise kombineleri

Takım elbise tercihinde en önemli noktalardan biri takım elbisenin giyileceği mekandır. Bir iş görüşmesi ve şık bir davet için tercih edilecek bay takım elbise modelleri farklıdır. Bu farkı ayırt ederek tercih yapmanız sizi dış görünüşünüz açısından bir üst noktaya taşıyacaktır.  Tüm spor ve klasik bay takım elbise modellerini onlarca renk ve kumaş seçeneği ile bulabileceğiniz Pierre Cassi ise tekstil sektöründe kalitesini kanıtlamış markalar arasında yer almaktadır.

Pierre cassi Takım Elbisenizi Kendiniz Kombinleyin

Pierre Cassi ile zevkinize uygun ceket ve pantolon modellerini kombinleyerek size en uygun olan  takım elbise modelini oluşturabilmeniz de mümkündür.  Özellikle farklı kesimlere sahip ceket ve pantolonları bir arada kullanmayı seviyorsanız, farklı renk tercihleri ile sıra dışı bir takım elbise kombini oluşturabilirsiniz.

1-ekoseceket-beyazpantolonacikahve-takimelbisebayceketleribaydarkesim-takimelbisecantekstil-takimelbisedarkesimbaskili-gomlekdarkesim-yeleklitakimelbiseerkekgri-takimelbiseerkekkareli-spor-ceketerkektekceket-baskilikravat-mendilflanel-ceketikidugme-baytakimelbise_modelleriikidugme-takimelbisekahve-takimelbise-erkekkruvaze-gabardinceket-modelleriparliment-yeleklitakim-elbisesporceketleri-erkek

 

 

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.