Pierre Cassi Bay Takım Elbiseleri

Pierre Cassi Bay Takım Elbiseleri

Tarzını yansıtmayı seven şık bayların ilk tercihi takım elbiselerdir. Resmi bir ortam, özel bir gün deyince bayların koşulsuz aklına gelen tek kıyafettir. Sizler için bu kadar önemli olan takım elbiselere bizde gereken itinayı gösterip sizin tarzınıza tarz katıyoruz. Spor kesim, klasik kesim, dar kesim ve birçok çeşidi ile Pierre Cassi takım elbiseleri satışa sunulmuştur. Dar kesim modellerimiz bedene oturur.  Bedene hoş bir siluet kazandıran dar kesim takım elbise modellerimiz renk ve desen olarak ta çeşitlidir. İş adamlarının vazgeçilmezi yelekli takım elbiseler sizi heybetli ve asil gösterir.

Pierre Cassi Markası

Birçok mağaza ile kaliteli takım elbise satışı yapmaktayız. Yıllanmış geçmişimiz ile markamızı her geçen gün daha da geliştiriyoruz. Mağazamızda sizleri görmekten memnuniyet duyarız. Pierre cassi erkek giyim bayilik konusunda yeni ortağımız siz olun.

 

1-ekoseceket-beyazpantolonacikahve-takimelbisebayceketleribaydarkesim-takimelbisecantekstil-takimelbisedarkesimbaskili-gomlekdarkesim-yeleklitakimelbiseerkekgri-takimelbiseerkekkareli-spor-ceketerkektekceket-baskilikravat-mendilflanel-ceketikidugme-baytakimelbise_modelleriikidugme-takimelbisekahve-takimelbise-erkekkruvaze-gabardinceket-modelleriparliment-yeleklitakim-elbisesporceketleri-erkek

 

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.