Pierre cassi sokak modası

Pierre cassi bay giyim yeni sezon koleksiyonu 2020 yılında 45.yılını kutlayacak olan ünlü markanın 2020 sonbahar kış koleksiyonuyla beğenileri kışlık üst giyim seviyeleri taşımayı başardı.

Pierre cassi sokak modasına özel yeni sezon koleksiyonu hazırlayan dinamik ekibimiz ‘’Baylara özel yaptığım her şey yürek, vucut ve ruh meselesi’’ diye ifade edilen tasarımların bu yılda inanılmaz farklı cool modellerle karşımıza çıktı. 2020 Pierre cassi erkek giyim üstünüzde bulunsun markasının tanıtımını yapan ve marka yüzü olan pierrecassi koleksiyonun ağırlığını, asilliğini ve erkekliğini ortaya koyan doğru bir tasarımcı olurken kıyafet tasarımlar üst kalitede bulunmaktadır. Klasik giyim ve Casual giyime daha çok eğilimi olan marka bu yıl farklı tasarımları gözler önüne koyarken bizi koleksiyonlarla 90’lı yıllara götüren ünlü tasarımcı daha klasik çizgilerin yanında daha casual giyim tarzı ile genç erkeklere, feminen modeller ile genç baylar daha çok ilgi gösterecekleri Peçino tasarımlarıyla göz doldurdu. Pierre cassi sokak modası bu senen ilgi çekecek.

kapsonlu-trenckot-modellerierkek formalpamuksatenpantolon altinyildiz-parliment-takimelbise image ikidugme-erkek-kareliceket erkekmodelli-ceket

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.