Erkek Kaşmir trençkot

Erkek Kaşmir trençkot

2021 Kış Pierre cassi koleksiyonu satışa sunulması ile birlikte erkeklerin en çok tercih ettikleri markalar arasında yer alan Wingsmen etiketli ürünlerimiz mağazaları renklenmeye başladı.

2014 Pierre cassi koleksiyonu her parçasında kalitenin kendini gösterdiği ve iddialı modelleriyle bu sezonda erkek modasında dikkat çekmeyi başaracak gibi görünüyor.
Erkek giyim genç tasarımcılarımız içerisinde koleksiyonda bu yılın tarzlarından ilham alarak çağdaş giyim, gençlik giyim ve erkek sokak modası tarzını ele alan tasarımlar üretmişler. PierreCassi bu sene koleksiyonunda kumaş ve dokumalara oldukça fazla yer vererek çeşitler arasında cool dizaynlara önem vererek 2 tip erkek kıyafetine değer vermiştir.
Gömlekler üzerinde likralı gömlek, geometrik baskılar, kareli ve ekoseli parçalar, midilli deriler ve kürk kumaşlar erkek kaşmir trençkot kumaşı koleksiyonda Pierre cassi vintage’li yıllar ile adlandırılan tasarımlara yer vermiştir.

lerkeklacivert-ceket lacivert-takimelbise hakiceket baliksirticeketspor erkekgomlekpantolon erkekgomlekpantolonkombini 2014erkek-trenckotmodelleri yenisezo-ntrenckot erkek-treckoat-modelleri2014 yarimpalto-modelleri-2014