Pantolonda Kemer Uyumu

Pantolonda Kemer Uyumu

Deri Kemer, Pantolon arası seçimler nelerdir?

Erkeklerde pantolona çeşitlerine göre deri kemer, rugan kemer, pantolonun spor veya klasik giyim tarzına, türüne cinsine göre değişiklik gösterebilir.

Bay pantolonlara deri kemerler, bez kemer, konbine edildiği gibi bazılarına da keten dokuma ağırlıklı kemerler güzel görüntüler yaratabilir, pantolona göre kemer seçiminde farklılık vardır, pantolonun türü ve rengi çok önemlidir.www.pierrecassi.com bayilik için görüşebilirsiniz.

Açık renkli pantolonlarınızla daha oldun ve ciddi göstererek istenildiğinde açık kahve tonları kullanılabilir, keten ve canvas pantolon kemer uyumunda iki renk kemerler çok rahat kullanılabilir, Jean pantolonlarla birlikte esprili bir görüntü oluşturmak istenirse plastik görünümlü kemerler kullanılabilir.

Pantolon kemer uyumu kişiden kişiye değişebilir, tarz kombine uyumu sağlayabilmek için yeterince seçenek sunulmuş olup bu seçenekleri kullanarak kendi yaratıçılığımızı  ortaya koyabiliriz.spor-siyah-pantolon-modelleri-derikemer

kemermodelleri-erkekrugan derikemer-erkek erkekkemermodelleri erkekKemer-Modelleri-2014 erkekdarkesimpantolon erkekpantolon erkek-reyonu

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.