Klasik DAR PAÇA PANTOLON

Klasik DAR PAÇA PANTOLON

 

Eğer moda diye bir şey varsa bu önce insanın içini yansıtmalı. Kişiliğini yansıtmalı. Hadi beyler, biz erkeğiz! Bize göre zaten moda diye bir şey yoktur. Stil vardır, tarz vardır. Siz kendi trendinizi ve kendi dolabınızı yaza Klasik dar paça pantolon ile hazırlayın.

Öncelikle şık olmak herkesin hakkı. Bunun için özel günlerinize  uygun en iyi kıyafet sizin için dolabınızdan çıkardığınız dar paça pantolon sizin için kurtarıcınız olacaktır. Açıkçası koyu renk tercih etmenizde de fayda var. Bahar aylarında değiliz. Açık renk tercih etmeniz siz şık beyler için daha cezbedici ve çekici bir görünüme sahip olmanızda faydalı olacaktır. O nedenle mümkünse daha itinalı kombinlerle fark yaratabilirsiniz, nasıl mı? Babalarımızın belkide stil hakkında bize öğrettiği ilk şey kemer ve ayakkabının aynı renk olmasıdır. Aynı renk kemer ve kravatı mutlaka kullanın, klasik bir ceketle veya polo tsihrt ile kombininizi yaratıcılığınızı kullanarak zenginleştirebilirsiniz, böylece yapılan kombinlerin sayesinde şıklığınızla ön planda olmaya devam ederek zirvede kalmayı başarırsınız.

Yaza en kaliteli kumaşlarla, size özel dikimlerle, renk ve model yelpazesini siz şık beylere tasarlayıp cool görünmenizi, tüm ilgiyi üzerinize çekerek ön plana çıkarıyoruz.

2020 / 2021 yaz kreasyonlarımızla zengin kolleksiyonumuzla sizleri baştan yaratarak giydiriyoruz. En cazip fiyat seçenekleri ile beylerin memnuniyetini ve menfaatlerini gö zönünde tutarak dar paça pantolon tasarımlarımızı silere sunuyoruz. Ürün ve model kataloglarımızı www. görebilirsiniz. Sipariş için bizi arayabilirsiniz.

dar-kesim-pantolon-klasik darkesim-pantolon keten_pantolon_modelleri ketenpantolon-erkek-modelleri ketenpantolon-erkek-2016
pam pamukpantolon-erkek

 

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.