Kip Takım elbise

Kip Takım elbise

Pierrecassi kip mağazaları takım elbise modelleri için vucut tipinize uygun takım elbise şubeler ve fabrikamızda özenle özel makineler ile üretilmektedir.Erkek giyim önde gelen kuruluşumuz Türk patentli olup marka tüm Arge çalışmalarını türkiyede sürdürmektedir.  Pierrecassi Kip mağazaları

damatlik-takimelbise-modelleri

darkesim-erkek-lacivert-takimelbisekiptakim-elbise-fiyatlari

Erkek giyim bayilik Fırsatları
Erkek giyim modası denildiğinde aklımıza bir çok firma gelir fakat Türkiyede tüm çalışmalarını sürdüren ender mağazalar arasında bulunan Pierre Cassi Kip Mağazaları 1980 senesinden bugüne Türkiye ve Dünya pazarında markalaşarak giyim sektörünün en güzel markalarından biri olmayı başararak toptan ve parekende satışı kapsamında çalışma gösteren firması olmuştur. Mağazalaşan firmamız, yenilikçi, Modern, kaliteli, konseptini tasarlayarak genç erkek modasında lider olmayı hedeflemekteyiz, kaliteyi siz kendine güvenen genç beylere sunarak 1980 senesinde marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemeye aynı ritimde devam etmekteyiz.
Erkek giyim tarzına uygun kıyafetleri üreterek, şube ve bayi sayısını çoğaltmaktadır. Türkiye’de giyim bayilik veren Pierre Cassii kazancınızın % 100 olması için size farklı çalışmalar sunmakta, trend stil ürünlerini pazarlamasını ve bayilik olarak en çekici fiyatı seçeneklerini size sunarak ek olarak randımanlı duruma getirerek iş gücü potansiyelinizi arttırıyoruz. Her zevke hitap eden, her kesimin giyebileceği klasik ve slim fit kıyafetler, Damatlık takım elbise, erkek nişanlık takım elbise, özel davetlere derlenmiş modern kesim takım elbiseler, spor ve klasik gömlekler, dar paça pantolon tasarımları, mont, trechcoat kaban, yeni sezon modelleri, kanvas pantolon ve keten pantolon modelleri ile son trendleri 2021 sezon modasının yeniliklerini elit guruba hitap edecek tarzda sunmaktayız. Canlı tasarımlarını müşterileri ile buluşturan Türkiye genelinde 500 farklı noktalarda bayilikleri olan Pierre Cassi en uyumlu ürünleri, fiyatı alternatifleri ile tediye de kolaylıklar sağlayarak erkek giyim bayilik almayı düşünenlere partner oluyoruz. Erkek giyim koleksiyona sahip olan Pierre Cassi ciro arttırmak için şube içi değişiklikler  yapar, ürünlerde model kalitesini değiştirir.
Bayilik kuralları aşağıda bilginize sunulmaktadır. Mevduat planlamalarınızın Pierre Cassi standartları ve aşağıdaki basit kurallara uyumlu olması şeklinde sizlerle en kısa sürede bağlantıya geçilecektir. Mağaza lokasyonu ve mevduat planlamanızın uyumlu görülmesi şeklinde bütün Bayilik kuralları taraflar içinde ayrıntılı olarak görüşme edilecektir.
Yayaların sık sık kullandığı güzergah tercih edilmeli.
Mağaza dekorasyonu sizin seçeceğiniz klasik giyim konseptine uygun olmalıdır. Pierrecassi konseptinde olmalıdır.
Pierre cassi mağazalarında kendi etiket markasından farklı ürün satılamaz.
Mağazalarımızda mahalli POS sistemi kullanılır.
Dekorasyon giderleri yatırımcı aracılığıyla karşılanır.
Tekerlekli sandalye ve çocuk pusetlerin kolaylıkla giriş ve çıkışların kolayca temin edilmesi gerekli.
Mağazanın büyüklüğü en az 100m2 lik olması.
Tabela ve reklamları firmamız aracılığıyla karşılanıp montajını karşılıyoruz.
Ürün iadesi ve satış sonrasında ürün garantisi.
Pierre Cassi Erkek Hazır Giyim Bayilik Müracaatı talep eden girişimcilerimiz linke tıklayarak başvurunuzu gerçekleştiriyoruz. Ek Olarak ayrıntılı bilgi amaçlı  siz girişimcilerimize bayilik ile ilgili bütün bilgilendirmeleri verecektir.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.