Giyim Bayilik Verilir Erkek Giyim

En Pahalı Takım Elbise Markaları

Takım elbiseler, hem erkek hem de kadınların gardıroplarında yer alan giyim ürünlerindendir. Resmi davet ya da toplantılar dışında ofiste, iş seyahatlerinde de takımlar kullanılabilir. İş yerlerinde kurumların belli kuralları vardır. Sizin de çalıştığınız yerdeki kurallar içerisinde resmi giyinme varsa en pahalı takım elbise markaları seçebilirsiniz. İş yerinizdeki kurallara göre takımlarınızı gömlek ya da tshirt ile kombinleyebilirsiniz. Böylece hem şık hem de rahat bir görünüm yakalayacaksınız.

Toplantılar en çok giyime dikkat edilmesi gereken resmi alanlardan bir tanesidir. Çünkü bir toplantıya katılıyorsanız ve ciddi duruşunuzu sergilemek durumundaysanız özenli olduğunuzu gösterecek takımları tercih etmelisiniz. Özellikle koyu renkli erkek takımları size ciddi ve şık bir görünüm kazandıracaktır. Duruşunuza daha stil sahibi göstermek istiyorsanız yelekli takım elbiseler tam da size göre. Her toplantı çok resmi olmayabilir. Daha sakin ve salaş kıyafetlerin kullanıldığı spor ortamlarda kumaş dışında keten takım veya pantolon ceketlerden de faydalanabilirsiniz. Blazer ceketler bu gibi kombinler için idealdir.

En pahalı takım elbise markaları mat ve parlak iki cinsten oluşuyor. Düğün, nişan ve söz gibi törenlerde parlak olanları kullanabilirsiniz. Ofisler, resmi görüşmeler, toplantılar ve iş seyahatleri için de mat takımlar doğru bir seçim olacaktır. Lacivert ve griler rahatlıkla kullanılabilir. Renk tonlarına göre koyuları kışın, açıkları da yazın tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra düğme detayları da fark yaratır. Üç düğmeli ceket modelleri, bambaşka bir şıklık sunar. İki düğmeli takımlar da slim fit formlarda tasarlanır ve spor ve seçkin kombinler için idealdir.

Takım elbiseler için gömlek seçimi son derece önemlidir. Çünkü yanlış seçimler, takım elbiseyi sıradan ve basit bir görünüme dönüştürebilir. Takım elbiseniz için matlık ve parlaklık ölçütleri doğrultusunda gömlek seçebilirsiniz. Kumaşın dokusu burada dikkat edilmesi gereken bir noktadır. Düz bir takım içerisine desenli gömlek kullanabilirsiniz. Tam tersi kareli ya da çizgili bir takım içerisine de düz gömlek tercih edebilirsiniz. En pahalı takım elbise markaları bu doğrultuda ürünlerini her yeni sezonda çeşitli desen ve modellerde sunuyor. Siz de kullanım alanlarınıza uygun olacak şekilde ürünleri bedeninize doğru ölçüde tercih ederek kombinleyebilirsiniz. Kumaş malzemesi ve renk uyumu yakalandığı taktirde ister spor isterseniz de klasik kombinlerinizi üzerinizde taşımanın şıklığını yaşayın. Burada takım elbiselerin son vurucu noktası olan kravatları da unutmayın. Gömlek ve takım elbisenin desenli olup olmamasına göre uygun kravatları tercih edebilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.