Elbise Kombinleri Erkek

Elbise Kombinleri Erkek

Doğru bir kombinin fethedemeyeceği moda ya da trend algısı yoktur. Evet aslında moda akımlarının ve bazen çok çok kısa süreliğine de olsa trend haline gelen ürün modellerinin ve renklerinin kullanım amacının daha şık ve tarz sahibi bir görünüm elde etmekten başka bir şey olmadığını göz önünde bulundurursak sonuç tam olarak budur. Tam da bu durumdan dolayı dönemin veya sezonun trendinden ya da modasından tam anlamıyla bağımsız dahi olsa doğru kumaşlardan, doğru renklerle ve usta ellerden çıkmış olan ürünler ile oluşturulabilecek Elbise Kombinleri Erkek kullanıcısına son derece şık ve orijinal bir duruşu rahatlıkla kazandırabilir. Klişe bir cümledir fakat doğruluğunun tartışılacak bir yanı olmadığı görüşündeyim. Evet ‘Moda kişinin kendine yakışanı giymesidir.’. Peki kişiye yakışanlar konusunda ağırlıklı olarak örnek verebileceğimiz kombin ya da ürün örnekleri yok mudur? Bu yazımızda bu konulara değinmeye çalışacağız.

Mevsim yavaş yavaş yaza dönerken yaz aylarının favori tercihi olan kot tarzı ile başlanabilir.80’lerde parlayıp bir daha da sönmeyen kot tarzı çok fazla ortama ve günlük tarza uyum sağlayabilecek çeşitliliğe ve uyuma sahip. Kot, açık tonlarda bir gömlek giydiyseniz eğer pantolonda zıt renk bir tercih yapabilirsiniz. Yine yaz aylarında sıklıkla yöneldiğimiz tişört ve şort kombininden bahsedelim. Daha kilolu görünmenize sebep olabilen kargo tarzı şortlara dikkat ederek tercih yapmanızda fayda var.

Yine yaz aylarında klasik tarz çizgisinden vazgeçmeyenler için de neredeyse kullanıldığı birçok kombine uyum ağlayan bej veya kahve pantolonları yumuşak renklerdeki gömlekler veya polo yaka tişörtler ile bütün haline getirerek hem günlük kullanıma hem de ciddi ortamlara uyum sağlayabilen bir kombin elde etmek mümkün.

Tarzların harmanlandığı son zamanlarda bir de bu yönde bir örnek vermek istersek eğer hem spor hem de klasik tarzın bir arada harmanlandığı Gömlek ve Chino pantolon kombinleri de rahatından ve şıklığından ödün verilmeyen kombin örnekleri arasında yer alıyor. Bu örnekte oldukça geniş renk alternatifine sahip olunması bu kombin önerisinin ekstra avantajı olarak anılabilir. Saydığımız ve benzeri Elbise Kombinleri Erkek kullanıcılarının en sık başvurdukları ve en kolay şekilde rahatlığı ve azami şıklığı yakaladıkları kombinlerin başlıca olanlarındandı. Bunlarla beraber bunların dışında da birçok kombin elde edebileceğiniz ve şıklığınızı ürünleriyle daimi kılabilme potansiyeli bulunan PİERRE CASSİ erkek hazır giyim ürünlerinin birçoğunu kendi ürün skalasında bulundurmaktadır. Yurt içi ve yurt dışı online veya mağaza yoluyla alışveriş imkanına yer veren firma 50 yılı aşkın bir süredir erkek giyim sektöründe güvenilir hizmeti sunmaktadır.

 

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.