Genç bay pantolon modelleri

Genç bay pantolon modelleri

BAY PANTOLON MODASI VE BAY PANTOLON MODELLERİ

                Erkekler ile bayanların kıyafet türlerini karşılaştırdığımızda şüphesiz ki bayanların kıyafet çeşidi ve kıyafet modelleri çok çok daha fazladır. Erkekler gün içerisinde, çalışırken, dışarıya çıkarken, bir yere giderken vs. üzerine tişört, gömlek, lacoste tişört vs. giyebilmektedir ancak altına sadece eşofman, şort ve pantolon giyme seçeneğine sahiptir. Eğer resmi bir ortama gidiyorsa eşofman ve şortu elemek zorunda olup, mecburen pantolonla gitmek zorunda kalacaktır.

Bay pantolon modelleri bu kadar çok kullanıyorken artık bay pantolon modellerinin de bir modası oluşmaya başlamıştır. Başlıca bay pantolon modellerini sıralamamız gerekirse; kumaş pantolon, keten pantolon, kot pantolon ve saten pantolondur. Genelde baylar tarafından resmi durumlar dışında en çok kot pantolon tercih edilmektedir.

Bay pantolon modelleri ülkemizde son yıllarda gitgide artmakta, düşük bel pantolonlar, renkli keten pantolonlar da oldukça fazla satılmakta ve kullanılmaktadır. Siz de pantolon alacaksanız ülkemizdeki en önemli birkaç markaya bakabilirsiniz. dar-kesim-takimelbise dartakimelbisemodelleri-bayklasik-erkekpantolonu cocukpantolonu

 

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.