Bay gömlek Çeşitleri

Bay gömlek Çeşitleri

 

Sezon değişimi ile birlikte gömlekler ve renkleri değişime uğrayacaktır, gömlekler açısından farklı desenler ilgi çekicilikte birinci sırayı alır çünkü baylar için desen giyim zevkidir. Bay gömlek çeşitleri; çizgili gömlek, düz renkli gömlek, desenli gömlek, armalı gömlek, dar kesim gömlek, figürlü gömlekler ve bazı markaların daha değişik modellerde gömlekleri vardır. Bay gömlek çeşitleri kısa kollu ve uzun kollu olmak üzere iki çeşitte üretilirler. Bayan gömlek çeşitleri de yukarıdaki türlerdedir ancak bayan gömleklerin kolsuz olan türleri de bayanlar tarafından sıkça tercih edilmektedir.

Bay gömlek modelleri ülkemizde ve dünyada birçok modacı tarafından tasarlanmakta ve her gün model sayısı daha da artmaktadır. Ülkemizde başlıca gömlek markası olan Pierre Cassi Okul gömlekleri ve diger özel gömlek siparişleri için üretimde size iyi bir zaman kazandırır.

 

baygomlek-cesitleri erkekgiyim-modasi Yazlık gömlekler erkekkiyafet-secimi yenigomlek-modelleri darkesim gomlek yazlikspor-gomlek-ekose yazlik-duz-gomlek yazlikketen-pantolon yazlik-duz-gomlek yazlikketen-pantolon-modelleri yazlikketen-pantolon erkekgomlek-modelleri-2013

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.