Erkeklerin favori takım elbiseleri

 

Erkeklerin favori takım elbiseleri

Modanın kalbinin attığı Paris toptan satış mağazası özel kalıpları kullanarak sizlere 2021 Siyah takım elbise modelleri tanıtacağız.

En güzel tasarımları ile koleksiyonlarda yer alırken erkek dar kesim siyah takım elbise denilince ilk akla gelen yegane parça yine baş rolde erkeklerin zor zamanlarında kurtarıcı olarak yer bulacak gibi görünüyor.

2021 Siyah takım elbise modelleri modanın ve erkeklerin vazgeçilmez renginin özel gün ve geceler için tasarlanmış şık parçaları ile beğenimize Pierre cassi erkek giyim sunuyor. Siyah şık gece takım elbiseleri tüm koleksiyonlarda yer alırken farklı kumaş, tarz ve modelleriyle her erkeğin kendine bir siyah bay takımelbise bulma seçeneğiyle dikkat çekecek. Siyah renk gece elbiseleri her yıl modanın tepesinde olmayı sürdürüyor kumaş farkları ve detaylarıyla erkeklerin favori elbiseleri siyahın cool görüntüsü ile birlikte her yıl yenileniyor. Tasarımcılar bu sonbahar koleksiyonunda ağırlıklı bir şekilde dar kesim kıyafetlerinde siyah rengi eğilim gösteriyorlar. Koleksiyonlarda tüm kol ve etek boylarını kısaltırken gündeme özel hazırlanan siyah takımelbiseler yer alırken drop4 siyah takımelbise, drop6 siyah takım elbise ve özellikle uzun boylu erkeklerin zor bulduğu drop 8 takım elbiseler  boys model tasarımları ile oldukça fazla tercih edilmiş görünüyor. Tasarımcılar sade kumaşları siyah renklerde tercih etseler de bu sezon parlak lüks kumaşlar dikkat çekecek. Wingsmen Suitmen

 

 

2015-bayyelek-modelleri

2015-erkekyelek-modelleri

 

erkeksiyah-takimelbise

 

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.