Erkek Takım Elbise

Erkek Takım Elbise Modelleri,

Takım Elbise Seçimi

 

Erkek Moda Kıyafetlerinin öncü kuruluşlarından Pierre Cassi & WingsMen Özel günler, Gece yemekleri, iş görüşmesi ve toplantı günlerinde Klasik Takım elbise kıyafet seçimi çok önemlidir.

Yeni Moda takım elbiseler Slim fit Tarzlarda olmalı, düzgün doğru seçilmiş bir takım elbise sizi bu gibi günlerde bir adım öne çıkarır.

Seçtiğiniz takım elbisenin vücudunuzda duruşu da çok önemlidir. Vucudunuza uymayan bir takım elbiseyi giymek sizi kötü gösterir, dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta da gömleğin ve kravatın takımelbise içerisinde ne kadar ilgi çektiğidir.

Özel günlerde görüşmeniz ne kadar ciddi ise Klasik Ceket veya Spor Ceketin altından gözüken gömlek de o kadar az olmalıdır.

Erkek giyim modasında Kıyafet seçimleri tercih ettiğiniz ortama göre degişken olmalıdır, bir yemeğe, iş görüşmesine gidecekseniz daha spor ceketleri tercih edebilirsiniz. 

 Ceket seçiminde koyu renk seçmek her zaman sizi bir adım öne çıkarır fakat koyu renk diyince hemen siyaha tercih etmeyelim, Siyah matemi ve bulunduğunuz ortama uyum sağlamayabilir, siyahın altına uygun renkteki gömlek çok hoş bir görünüm ortaya çıkarabilir. 

Dikkat etmemiz gereken bir diğer nokta ise ceketin kolunun boyu. Ceketinizin kolu ne uzun ne de kısa olmalıdır.

Erkek Modasında Pantolon uzunluğu da önemlidir, klasik pantolon ayağınız üstünü örtecek bir uzunlukta olmalıdır fakat topuğun altına girmemelidir. Son olarak arka cebe cüzdan konulması kesinlikle çok yanlış bir harekettir. 

Giyim zevki erkekler için hızlı giyinme gibi bir ayrıntıdır, erkeklerde üst kıyafetlerinde bayanlara giyim zevkleri uyduğunda ortaya farklı bir tasarım çıkmakta.

Takım elbise giymek bir sanattır, Pierre Cassi Moda olarak takım elbiseyi sanata dönüştürdük.

İki çeşit koleksiyon üretmekteyiz, Slimfit Takım elbise (darkesim takım elbise) Klasik Casual Takım elbise ile tüm erkek modellerine hitap etmekteyiz.

Drop4 takım elbise kısa ve hafif kilolu erkekler için üretilmektedir.

Drop8 Takım elbise uzun boylu ve zayıflar için iyi bir giyim alternatifi olacaktır.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.