Erkek Kıyafetleri Spor Klasik

Erkek Kıyafetleri

Bireyin kendini ifade edişinin çok çeşitli yolları mevcut fakat bunu herhangi bir iletişim kurmadan da gerçekleştirmesinin bir yolu var. Başlangıçta sadece bir ihtiyaç olan örtünme, giyinme zamanla insanın kendini ifade etmesi yolunda hatta saygı edinebilmesi yolunda dahi aracı haline geldi. Kullandığı pantolonun veya gömleğin rengini dahi gireceği ortama, bırakmak istediği etkiye göre seçmek artık kulağa pek tuhaf gelmiyor sanırım. Bu noktada kullanıcısına asıl hizmet eden ürünler dış giyim ürünleri hiç şüphesiz. Bu sebeple gün geçtikçe dış giyimin kendi içinde yenilenmeye değişime ve ilerlemeye gitmediği gün yok diyebiliriz. Bu ürünleri kullanıcılarına göre ayırırsak eğer bu yazımızda bunun bir kolu olan Erkek Kıyafetleri konusunu açıklamak isteriz.

Erkek Giyim Ürünlerinde Başlıcalar

Gömlek: kendi içinde en bilindik 4 modeli bulunan bu ürün yediden yetmişe birçok erkeğe göre dolaplarının sahibidir desek yanılmayız. Kısa kollusu, Klasik kesimi, slim fit modeli vb. modelleri ve bunlara eşlik eden çok fazla kumaş ve renk seçeneğiyle yılın her anına uyabilecek birçok gömlek bulabilmek mümkün.

Pantolon: Tıpkı gömlek gibi çok çeşitliliğe sahip bu üründe kottan ketene boru paçadan, İspanyol paça modeline kadar birçok olasılık ve bunlara eşlik edebilecek renk çeşitliliği mevcut.

Ceket: Blazer, Klasik,  Slim Fit, Retro vb. modellere sahip olan bu ürün spor ve klasik tarza çok rahat uyum sağlayabilen Erkek Kıyafetleri arasında yer almakta.

Palto: Yaz günleri hariç baharın her haline ve kışın yoğun soğuklarına uyum sağlayan, kullanıcısının boy, kesim ve tarz farklılıklarına göre değişim gösteren bu ürün içinde Kaban Mont, Trençkot, Denizci Paltosu gibi birçok Erkek Kıyafetleri yer almaktadır. Bu ürün grupları da kullanılan kumaşın türü, kalınlığı, boyu şeklinde de çeşitlere ayrılarak kullanıcısının tercihine uyum sağlamaktadır.

 Takım Elbise: Temel Erkek Kıyafetleri olan ceket, pantolon ve yelek üçlemesinin aynı kumaş ve kalıpla veya ufak farklılıklara sahip benzer yapıdaki uyumlu iki kumaş kullanılarak üretilen setin adıdır.

Damatlık: Özünde takım elbise olarak sadeleştirilemeyen bu ürün ceket, yelek, bel kuşağı, pantolon, yaka çiçeği, mendili, kravat veya papyonu, gömleği ile bir bütündür bu set. Kullanıcısının bir başrol olduğu düşünülünce bu setin Erkek Kıyafetleri içinde ilk bahsedilenlerden olması gereklidir.

Erkek Kıyafetleri Fiyat Bilgisi

Baştan sona bütün giyim ürünlerimizi aynı noktadan ve uygun fiyatla elde edebilmemiz giyim sektöründeki bu çeşitlilikte pek mümkün değil. Ama bir örnek vermek istersek eğer saydığımız ürünleri ve daha fazla Erkek Kıyafetleri çeşidini 50 yılı aşkın süredir üreten ve satıcısı olan PİERRE CASSİ firması ile uygun fiyatlarla edinebilmeniz mümkün.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.