Erkek Kaban ve Trençkot Seçimi

Erkek Kaban ve Trençkot Seçimi

Trençkotları Amerikan filmlerinden tanıdık. Detektiflerin ya da önemli iş adamlarının üzerinde gördük ve onların gerçekten çok şık ve iyi giyimli olduklarını düşündük. Bir dönem kadınların vazgeçilmezi olan trençkotların artık erkeklerin de tercih ettiği bir dış giyim olduğunu görüyoruz.
Erkek trençkot modelleri her yıl değişmekle beraber klasik bir trençkot ; dizden 5_15 cm yukarıda, yün ya da yağmur geçirmez özelliği olan kumaşlardan yapılır. İster klasik ve şık bir takım elbise üstüne ister paçaları kıvrılmış bir kot pantolon ve salaş bir gömlek üzerine olsun trençkotlar erkeklere yakışıyor.
Sonbaharın yağmurlarla ve serin rüzgarlarla kendini hissettirdiği bu eylül günlerinde bir trençkotunuz yoksa mutlaka edinmelisiniz. Mont, kaban ya da paltoya göre daha kullanışlı ve şıktır. Kış aylarında da rahatça kullanabileceğiniz yün ya da deri trençkotlar bu sonbaharın ve kışın yeni gözdesi.
Koyu renkli trençkotlar zor durumlarda bile giyiminizi kusursuz tamamlarken krem ya da bej gibi olanlar sizi daha stil sahibi ve karizmatik gösterecektir..

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.