Erkek Gömlekleri

Erkek Gömlekleri

Erkeklerin giyiminde mühim bir koltuk tutan gömlekler, seçim sebebiyle yüzlerce modele sahiptir. Bilhassa klasik giyimde, gömleksiz bir takım elbise düşünülemez.
Spor giyimde de gömlekler kullanılabilir. Edebiyat ya da kış mevsiminde fark etmez, gömlekler kullanılabilir. Adam gömlek yeni sezon modelleri , çeşitli biçimlerde , kesimlerde olabilirler. Mesela bir gömlek istediğinizde, öncelikle klasik mi spor mu sanarak düşünürsünüz. İhtiyacınıza yönelik dar kesim ya da ferah kesim olup olmadığına hüküm verirsiniz. Vücudunuzun ölçüsüne yönelik bu mühimdir. Ek Namına ek namına sonra bedenine ve rengine üstelik desenlerine civarı seçim yapabilirsiniz. Ya da desensiz, alan nitelik gömlek seçim edebilirsiniz. Yakaları da değişkendir. Bir Takım gömleklerde yaka vardır, bazılarında ise yoktur. Dar yaka, kapsamlı yaka namına seçim yapabilirsiniz. Anında anında her çeşitli kıyafetinizin üzerine gömlek giyebilirsiniz. Kadınlar da gömlek giymektedir. Uzunca dönemlerdir, takım elbiselerinde, kadınlar da gömlek seçim ederler.

mavierkekgomlek-darkesim-pantolonmavi-erkek-gomlek-darkesimlacivert-gomleklerkot-gomlek-erkekkareli-erkekgomlekmodellerigomlek-bayilik-yazlikbeyaz-gomlek-erkek-klasikcift-gomlekleridarkesim-gomleklererkek-gomlek-modelleri-2015erkek-kot-gomlekerkek-likraligomlek-pierrecassibeyaz-gomlek-erkek-garnili

 

 

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.