Erkek Gömlek Modelleri 2019

Erkek Gömlek Modelleri 2019

Erkeklere özel gömlekler tercih ederken, tercih yapacağınız pek çok özellik var. Bilhassa adam gömlek modellerinde, öncelikle dar kesit ya da bol kesit olup olmayacağına hüküm vermelisiniz. Bu vaziyette bedeninize hangi kesit gömleğin daha sıkı oturacağını kestirmeniz gerekir. Ya da her ikisini de almadan tecrübe şansınız da tabii ki var.
Daha daha sonra rengine, modeline, desenlerine, kalınlığına ya da inceliğine hüküm vermelisiniz. Erkek gömlekler, edebiyat da kış mevsiminde da sıkı derecede kullanılabilirler. Ekoseli, desenli, pamuklu, pamuksuz, yünlü ya da sentetik olup olmayacağına hüküm vermelisiniz. Gömleklerin kalıpları da kesimleri benzeri çeşitlilik gösterirler. Dar kalıplı gömleği, fit var olan erkekler daha çok tercih ederler. Şayet kiloluysanız, belli bir süre kapsamlı kalıplı bir gömlek tercih edebilirsiniz. Düğme şekilleri dahi bir gömlekte çeşitlilik yaratır. İşte esasında gömlek konusu bu civarı derin.

mavierkekgomlek-darkesim-pantolon mavi-erkek-gomlek-darkesim lacivert-gomlekler kot-gomlek-erkek kareli-erkekgomlekmodelleri gomlek-bayilik-yazlik beyaz-gomlek-erkek-klasik cift-gomlekleri darkesim-gomlekler erkek-gomlek-modelleri-2015 erkek-kot-gomlek erkek-likraligomlek-pierrecassi beyaz-gomlek-erkek-garnili

 

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.