Erkek Gömlek Modelleri

Erkek Gömlek Modelleri

Erkek gömlekleri insanlara pek değişik olmayan klasik modeller gibi gelse de aslında modayla birlikte sürekli erkek gömlek modelleri de yenilenmektedir.

Son moda erkek gömlek modelleri ise gömleklerin yaka kısmının dışa bakan tarafından dikiş izleri bırakılmasıdır, özellikle takım elbise gömleklerinde bu modaya uygun olarak  firmamızda erkek gömlek modelleri üretilmektedir.

Erkek gömleklerinde spor bir havayı yansıtan tarzdaki gömlekleri tercih etmek isteyen kişiler son dönemlerde de sıkça giyilen yaka ve manşetlerinde farklı renk gömleğin diğer kısımlarında farklı renk kullanılmasıyla oluşturulan kıyafetleri tercih edebilirsiniz, bu tür gömlekler kot pantolonlarla ve hatta kısa pantolonlarla kombine ederek erkeklerde spor şıklığı yansıtır.

Erkek gömlek modelleri arasında hem klasik hem spor olmak istiyorsanız veya yaka kısmının enseye bakan kısmı ile düğmelerin iç tarafının gömlek renginden farklı fakat uyumlu bir renkle kombine edilen gömlekleri tercih etmelisiniz, bu tür gömlekleri kumaş pantolonlarla giydiğinizde size spor ve iş hayatı işin uygun olan klasik havayı da verecektir.

Ayrıca çevreci biriyseniz bambudan yapılan cilde hiçbir zararı olmayan gömlekleri de tercih edebilirsiniz. Gömlek modellerinin zengin kumaş ve renk yelpazesinden tarzınıza en uygun modeli bulabilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.