Bebe Çocuk takımı

Bebe Çocuk takımı

Erkek Çocuk Takımelbiseleri yıllardır hayatımızda olan ve başarısıyla adından oldukça bahsettiren Pierre Cassi firması yine erkek giyiminde oldukça iddialı  olduğu kadar çocuk bebe giyiminde  bu iddiasını sürdürmektedir.

En çok tercih edilen takım elbise erkek giyim bölümünde minik beyleri de unutmayan Pierre Cassi firması onlar için harika koleksiyonlar hazırlamış, Çocukların hayranlıkla giyip seveceği ürünlerden oluşan koleksiyonda yok yok.

Bebe Takım elbise yılın modasını yansıtan çocuk takım pantolon ve ceketler her yıl modaya göre değişmekte ve minik beylere daha çok şıklık katmaktadır. Pierre Cassi baba ve oğulları için şık takımlar ve modeller çıkarmış.

Ayrıca bu bölümde özel okullar için miniklerimize kolej takım dediğimiz okul forma tarzı kullanımı oldukça rahat ve çocukları oyun oynama sırasında yormayan ürünlerden bir koleksiyon daha oluşturmuş.

Bunun yanı sıra minik anaokulu öğrencilerine yönelik yılsonu partilerinde yaptıkları skeçlere göre değişik farklı kıyafetlerde bulunmaktadır. En çok miniklerimiz bu kıyafetleri görünce çok sevinecektir.

Değişik ve farklı olmayı seven Pierre Cassi erkek giyim firması birçok ürünü bünyesinde barındırıyor ve bunları gerek yurtiçi gerekse yurtdışına pazarlıyor olması kalitesinden ne konuşulduğu anlamına geliyor.

Pierre Cassi erkek giyiminde yenilikleri de unutmuyor siz değerli beyler için yeni koleksiyon ve modern kesim gömlek, pantolon, takım elbise gibi ürünlerini hız kesmeden hazırlıyor.

Gece gündüz çalışan ekip kadrosu sayesinde Türk beyleri ve minik beyler artık kolaylıkla istediklei erkek giyime ulaşabilecekler.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.