Erkek chino pantolon

Erkek chino pantolon

Pierre cassi yeni sezonda erkeklere pantolon modellerinde neon renkler sunmaya hazırlanıyor tabii ki kısa bir anketten sonra, bu anketi sokaklarda profesyonel anketörler tarafından yapılmaktadır, chino spor pantolon giymeyi seviyorsanız Pierre cassi chino pantolon tam bedeninize uygun olacaktır.

Chino pantolon günlük hayatta klasik ve mat kıyafetlerden jeans giymekten ve vucuduna kimyasal kumaş deymesinden hoşlanmayan erkeklere yönelik özel bir rahat erkek pantolon tarzıdır, günlük ofis ortamında sıklıkla kullandığınız  düz dar kesim gömleklere yaratacağınız  chino renkli pantolon stilleri hafta sonu yaşadığınız rahatlığı hafta içi çalışma ortamına kıyafet seçimleriniz ile birlikte taşımız olacaksınız.

Büro ortamında gri, koyu siyah, lacivert ve  kum beji erkek chino pantolon tercih edilmekte, kesimlerinde ise dar paça, düşük bel modelleri  tavsiye ederim. Dar kesim blazer ceketler ile  yapacağınız geniş looklar pantolonun rengine uygun blazer spor ceket size iş ortamında güzel giyim kavramını ortaya çıkarır.

Erkek chino pantolon
chino spor pantolon

chino pantolon mevsimlik-pantolon mevsimlik-erkekgomlek

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.