Bay Giyim koleksiyonu

Bay Giyim koleksiyonu

Bay giyimde şıklık yön değiştirmeye devam ediyor, modern ve klasik giyim Şıklık Bir Arada  sunulduğu bay giyimleri arasında, ince çizgili gömlekler ve filafil takım elbise dokuması dikkat çeken erkek gömlek ve erkek takım elbiseleri yer alıyor.

Geniş ekoseli , cepsiz dar kesim gömlek günlük spor hayatınızda flanel pantolon, erkek keten pantolon  ile iyi bir şekilde, size bay giyim koleksiyonu olarak heyecan katacak.

Erkek modasında erkeklere çekicilik katacak modellerde kullanılan renkler arasında, taş, siyah, füme, krem, turkuaz, gri, parliament, acı kahve,  gibi renkler yer alırken antrasit ve siyah’tan vazgeçilmiyor. Geniş renk seçeneğine sahip spor gömlekler bir çok rengi bünyesinde barındırıyor, düz gömleklerde daha hafif renkleri bulmak mümkün.

Giyimde ben özentili birisiyim derseniz, rahatına düşkün erkekler için özel olarak tasarlanan dar kesim yelekli takım elbise, kalitesiyle de size çok modern tarz vaat ediyor. Yeni sezonun gözde erkek koleksiyonu ince detaylarla buluşturan Pierre cassi erkek giyim, gece şıklığınızı toplantılarda tamamlayacak yeni koleksiyon pantolon ve bay giyim koleksiyonunda  Takımelbiseler tam size göre.

bay-giyim-kolelsiyonu erkek-klasik-gomlek erkekparlak-gomlek ucuz-ceketler yazlik-takimelbise

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.