Erkek Gömleğin Değişmeyen Rengi Siyah

Siyah Gömlek Erkek

İnsanlık tarihinde ilk bulgularının Mısırlılara kadar uzandığı gömlek o zaman dikdörtgen bir kumaşta bulunan kol ve baş boşluklarından ibaretti. Fakat zamanın ilerleyişi gömleğe farklı adlar ve anlamlar yükledi. Gömlek bir kıyafetten çok bir statü belirleyici bir özellik olarak da tarih sahnesinde gözümüze çarpmaktadır. Hatta 1900’lü yıllarda gömlekler renkleriyle farklı siyasi kesimleri belirginleştirmekte bir araç olarak dahi kullanılmıştır. Geldiğimiz 21. yüzyılda hazır giyim sektörünün varlığıyla, gömlek her kesimden ve her yapıdan insana hitap edebilecek kadar çeşitli bir profil kazanmıştır. Bütün bu çeşitliliğin içinde hem kadın hem erkeğin vazgeçemediği çeşitli kesim ve modellerle siyah gömlekler olmuştur. Gömlekler renk ve model bakımından akımlara bağlı olarak sürekli değişim göstermektedirler. Son yıllarda ise belirgin bir ayrım göstermeden çok çeşitli modellerinin çok farklı kombinler ve renklerle siyah gömleğin erkek giyimdeki yerini koruduğunu görmek mümkün.  Bulunulan mevsime, hava koşullarına, uyulması gereken mekana ve var olan tarzınıza uyum sağlayabilmek noktasında siyah gömlek her insanın vazgeçemediği parçalardan şüphesiz.

 Siyah Gömlek  Çeşitleri

 Siyah Gömlek Erkek giyiminde kesimi, kumaşı ve diğer özellikleri ile birçok tarzın kilit noktası niteliğindedir. Bu üründe çeşitlilik sağlayan noktalar kumaşın türü, ürünün yaka tipi, ve kullanılacak olan kalıptır. Kumaş olarak flannel, poplin, pamuklu, keten vb. ürünlerle  düz, yuvarlak, hakim, düğmeli, iğneli ve ata yaka yapısındaki siyah gömleklerle her tarza ve fiziğe hitap edebilmek mümkündür.

 Siyah Gömlek ve Kombin Önerleri

 Siyah Gömlek Erkek Giyim söz konusu olduğunda yapısı ve çeşitliliği itibariyle çok ufak değişikliklerle çok fazla duruma elverişli ve şıklık içinde kombinler uyarlamak mümkün. Bu ürüne uygun pantolonlara tarzınıza göre kot veya keten, siyah veya gri renkler özellikle siyah gömleğinizin tamamlayıcı parçası olabilecek niteliktedir. Aynı zamanda siyah gömleği öne çıkaran mor ve bordo gibi renklerin de hakkını vermek lazım.Stilini aksesuarlar ile tamamlamak isteyenler için ise yeni yeni kullanımı sıklaşan göz yormayan nitelikteki metal aksesuarlar siyah gömlek ile bütünleşerek tarzınızı pekiştirme potansiyeline sahiptir.

 Siyah Gömlek ve Fiyatları

 Ürün kullanılan kumaşı, düğme ve aksesuar detayı, kesimi, kalıbı ile fiyat bakımından  çok  çeşitlilik göstermektedir. Bu noktada erkek giyim sektöründe 50 yılı aşkın bir süredir üretici ve satıcı konumunu koruyan PİERRE CASSİ  erkek giyimde birçok ürün grubunda olduğu gibi Siyah gömlek üretiminde de  taleplere uyum sağlayabilen çeşitli yapısı ve uygun fiyatları ile varlığını sürdürmektedir.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.