Erkek Giyim Modellerinde Yeni Sezon Ürünler

Erkek Giyim Modelleri 2021

Yeni yılın gelişi sezonların değişimi ile birlikte bu sene de giyim sektörü kendi içinde kısmi değişimlere gidiyor. Belirli bir süre varlığını sürdüren bu akımlar sezon modası veya sezonun trendi olarak adlandırılabilir. Bu yılın erkek giyim trendlerinden bahsetmek istiyoruz. Yavaş yavaş hayatlarımıza giren ve biziz daha az almaya ve daha çok sakinliğe, feraha çağıran minimalizm akımı düşünce tarzlarımızı, yaşam düzenlerimizi etkilediği gibi evlerimizin düzenlerine, dolaplarımızın yoğunluğuna da etki ediyor. Bu sene de bunu görebilmek epey mümkün. ‘Az olan çoktur.’ İlkesi modanın temel ilkelerinden biridir. Bu sene de bu ilke doğrultusunda dolaplarımız ufak çaplı değişimler geçiriyor. Fazla hareketli ve çok detaylı göz yoran modellerdense daha sade düz modellere, gözleri yoran yoğun patlak renk kombinlerindense sade, düz yer yer soft renklere yönelim arttı.

Riski olmayan konulduğu her kombine oturabilen kaşe kabanlar kullanıcısının stilini tazelerken risksiz uyumuyla rahatlığını da hissettiriyor. Kabanlarla birlikte tam kalıp duruşuyla bir İngiliz klasiği şeklinde anılan uzun trençkotlar da bu senenin Erkek Giyim Modelleri 2021 başlığında yer alıyor. Retro tarzdan, bohem tarza, klasikten ayrılmayanından Spor tarza kadar uyum sağlayabilen bu üründe renk olarak bej, gri, siyah, lacivert gibi klasik renklerin yanında yeşil, hardal sarısı gibi canlı renkleri de anabiliriz bu sene.

Takım elbise kullanımında ise bu sene klasik tarzın yanında ona neredeyse taban tabana zıt sportif, rahatlığı ön planda tutan dik yakalı, bilekte pastel renkli takım elbiseleri de görebiliriz.

 Erkek Giyim Modelleri 2021 yılında insanların bir yıllık ağırlıklı olarak evde kalışlarının etkisiyle genel hatları rahatlığa, kullanıcısının konforuna hitap eden ürünlerin göze çarptığı bir yıl olacak gibi görünüyor.

Rahatlığı sadece kullanılacak ürünlerin belirlenen dikim kalıplarıyla bulabilmek pek mümkün olamayabiliyor. Kullanılacak olan kumaşın kalitesi, dokusunun rahatlığı, kalıbının dengesi de aranan kriterlerdendir. Bu konuları da işinde ustalaşmış köklü ellerde ararız öncelikle. Bu Konuda 50 yılı aşkın bir süredir erkek giyim ürünlerinin büyük bir çoğunluğunu kendi atölyelerinde üreten PİERRE CASSİ uzun yıllarda edindiği vizyonu ve hitap ettiği yurt içi ve yurt dışı toplam müşteri portföyünün genişliği sebebiyle birçok tercihe hitap edebilme imkanına sahip. Üretimden Direk Satışa uzanan süreci dolayısıyla da ürünün alıcısına ulaşma süreci alıcıyı yormayan fiyatlarla mümkün hale geliyor. Erkek Giyim Modelleri 2021 sezonunda da hem toptan hem perakendede online ve mağaza satış hizmetleri ile güvenli alışveriş imkanını beylere keyifle sunmaktadır.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.