Erkek giyim bayi olun

Erkek giyim bayi olun

İş fikirleri adı altında bir çok kişi ve kurum karlı yatırım fikirleri almak ister erkek giyim bayilik adı altında bir markaya bağlanmak sizlere çok kazançlar elde ettirir. Ücretsiz bayii olmak için irtibata geçiniz.

Pierre Cassi erkek giyim Bayilik
1970 Yılında Hüseyin Ural tarafından kurulan Pierre Cassi markası, Türkiye ve Avrupa’da bir çok bölgede bayilik ve franchise vermeye devam ediyor. Bayilik çalışması ücretsizdir. Aldığınız ürünler Türkiye’de ki özel fabrikalarda ve dikim bantlarında üretilmektedir. Erkek giyim bayilik; Moda akımını, elit tasarımlarını devamlı yenileyerek farklılıklar yaratan Pierre Cassi Erkek Giyim Sektöründe iddialı çıkışı ile vazgeçilmezliğini sürdürerek her zaman zirvede kalarak büyük başarılara imza atmaya devam etmekteyiz. Erkek giyim bayi İstanbul’un merkezinde faaliyetlerini 1990 yılından bugüne kadar sürdürmekte olan erkek giyiminde şıklığına ve görümüne önem veren seçkin beylerin vazgeçilmezi olan Pierre Cassi modacılarımızın büyük bir titizlik ile hazırlayıp ve kaliteli kumaşlarla tasarladıkları klasik takım ve spor takım elbiseler, spor ve klasik gömlekler, dar paça pantolon modelleri, kanvas ve keten pantolon modelleri, her tarzda mont ve kaban modellerini sizlerin fizik, kemik yapınıza göre, her beden de ve ölçülerde, geniş renk yelpazesi, stil sahibi çizgimiz ile siz müşterilerimizin bedeninize, göz zevkinize markalaşarak hitap etmekteyiz.
Erkek giyim bayi Yurt içi ve yurt dışında aktif olan girişimcilere erkek giyim bayiilik vermekteyiz. Dinamik bir ekip çalışması ile hızlı, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini, isteklerini karşılayan hizmetler sunmaktır. Toptan ve parekende satışlarımızda ödemede kolaylıkları sağlayarak en ekonomik fiyat alternatiflerini sunmaktayız. erkek giyim Bayiilik hakkında ayrıca firmamızla ilgili daha detaylı bilgi almak istiyorsanız şirketimizi uygun olduğunuz vakitler de bizi telefonla veya www.pierrecassi.com online olarak kısa süre de irtibata geçebilirsiniz.
Telefon : +902124582525 İstanbul
Whatsapp : +905323008665
Ücretsiz Bayiilik için koşullarımız:
Mağazanın ilçe merkezinde, ticari potansiyeli yüksek bir cadde üzerinde olması.
Mağazanın büyüklüğü minimum 100m2 alana sahip olmalı.
Mağazanın giriş ve çıkışları tekerlekli sandalye ve pusetlerin kullanabileceği zeminin oluşturulması.
Vitrin görselliğinin devamlı yenilenmesi.
Tabela ve reklamlar firmamız tarafından karşılanmaktadır.

erkek giyim bayilik veren firmalar, erkek giyim markaları bayilik,
bayilik veren erkek giyimerkek giyim bayilikerkek giyim bayilikleri,

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.