Standartları Zorlayan Gömlekler

Standartları Zorlayan Gömlekler

Giyinmek erkekler için bu kadar keyifli olmamıştı. Erkek giyiminin öncü markalarından Pierre Cassi’nin birbirinden farklı 2014 model gömlekleri göz kamaştırıyor. Hayata farklı açılardan bakmayı seven ve farklı giyimiyle de farkını ortaya koymak isteyen bayların tercihi olmaya aday birbirinden şık gömlekler Pierre Cassi’de müşterilerini bekliyor.

Bugüne kadar tarzını yansıtmak isteyen beylerin, birbirinden farklı çizgiler taşıyan koleksiyonlarıyla yanında olan Pierre Cassi, yine müşterilerini yalnız bırakmıyor ve değişen moda akımının çizgisini gömlek alanında da yansıtıyor. Yeni gömlek trendleriyle 2014’te de Pierre Cassi adından sıkça söz ettirecek.

Son dönemlerde giyiminde bir dili oldu, insanlar kıyafetleriyle düşüncelerini diğer insanlarla paylaşmayı, kendi içsel dünyalarında olanları kıyafetlerindeki çeşitli sembollerle anlatmayı sever hale geldiler. Günümüzün değişen algısında Pierre Cassi de kendi farklılığını ifade etmek isteyen beyleri yalnız bırakmıyor ve ayrıcalıklı ürünlerini müşterileriyle buluşturuyor. Pierre Cassi’nin bu gömleklerini günlük yaşamınızda severek giyeceksiniz.

Pierre Cassi müşterileri her zaman olduğu gibi ayrıcalıklı olmanın ve kendi stilini yansıtmanın keyfini sürecek. Pierre Cassi’nin 2014 gömlek modellerinde dikkat çekici farklılıklar var. Yeni koleksiyonda mesajlı tişört baskı akımlarını gömlek üzerinde göreceksiniz ve farklı baskıların gömleklerin şıklığına ironik bir hava katmasına bayılacaksınız.

Değişen giyim algısına uygun birbirinden farklı çizgiler taşıyan gömlekler, 2014 koleksiyonu kapsamında Pierre Cassi müşterileriyle buluşacak. Bu farklı gömlekler Pierre Cassi’nin birbirinden şık spor pantolonları ve ceketleriyle kombinlendiğinde şıklığınıza asi bir hava katacak ve ayrıcalığınızın farkını size ve çevrenizdekilere yaşatacak.

Size her zaman şıklığın zarifliği yaşatan Pierre Cassi, yeni model gömlekleriyle 2014’te de yanınızda olacak.

kutukaredesengomlek erkekklasikkapri gomlekler krempantolon-mavigomlek toptangiyim-gomlek erkekkotgomlekleri kotgomlekerkek

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.