Sonbaharın Gözdesi Erkek Trençkotlar

Sonbaharın Gözdesi Erkek Trençkotlar

           Erkeklere farklı bir hava veren ve popülerliğini hiç

yitirmeyen trençkotlar bu sezona da çok güzel modelleriyle damgasını

vurdu. Özellikle trençkot denince akla ilk gelen marka olan Burberry

bu yılki trend trençkotlarını siz sevgili beyler için tanıttı.

Yakasında bol kürk kullanarak sadece sonbaharda değil kış aylarında da üzerinizden çıkarmak istemeyeceğiniz yeni sezon Burberry trençkotlar vitrindeki yerini aldı bile.

Mango, Vakkorama gibi markalar da yeni sezon erkek trençkot modellerini beylerin beğenisine sunuyor. Yün ve kaşe kumaşları trençkotlara uygulayan Pİerre cassi markamız erkek üst giyim modellerinde  sezona iddialı giren markalar arasında. Yakasında ve içinde deri kullanarak deri kumaş kombini yapan Zegna bu sezon daha çok genç erkekler için trençkotlar tasarlamış ve siz beylerin beğenisine sunmuştur.

İsterseniz şık bir takım elbise üzerine giyin, ister bir kot pantolon. Şıklığınıza farklı bir detay katacak ve size bir stil kazandıracak en az bir tane erkek trençkotu gardırobunuzda bulunmalı. Doğru erkek giyim tarzına doğru seçilmiş bir trençkot sizi her zaman şık kılacaktır.

kase-mont-kolu-derili model lacivert

erkekyungomlek erkek-trenckot-trendcoatmenswear kapsonlu-trenckot-modellerierkek 2014erkek-trenckotmodelleri yenisezo-ntrenckot erkek-treckoat-modelleri2014 yarimpalto-modelleri-2014

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.