Slim fit Gömlek Modelleri

Erkek Gömlek Modelleri

Slim fit Gömlek Koleskiyonu 

      Erkek Gömlekleri resmi yerlerde  ve günlük hayatta sıklıkla kullandığımız giysiler arasında yer alıyor, erkeklerde Klasik giyim ve spor giyinmeyi sevenler için de gömlekler vazgeçilmez unsurların başında yer alıyor.

Gömleklerin kalitesini belirleyen bir çok özellik var, bunların başında gömlek manşeti ve yakası geliyor, Pierre Cassi Erkek giyim Markası olarak gömleklerin en can alıcı özelliği olan yaka, manşet ve kanun bölge  kısımlarına ayrı bir önem ve özen göstermekteyiz!

Tüm bunlara ek olarak piyasada bulunan gömleklerin çoğu birkaç yıkanmadan sonra ütü tutmaz bir hal alır veya eski canlılıgını kaybeder.Ucuz Gömlek, Kalitesiz gömlektir.

 Piyasada bulunan gömleklerin aksine Pierre Cassi gömlek modellerini defalarca yıkarsanız da yeni almış gibi ütüleyip , giyebilirsiniz.

     Pierre Cassi  bünyesinde klasik gömlek,kareli gömlek ,spor gömlek türlerine ait bir çok model bulunmaktadır, model çokluğu ile   genci yaşlısı ile herkesin aradığı model ve renkleri Pierre Cassi’de bulması mümkün.

Büyük beden ve Battal giyinen aşırı kilolu olanlar için çok büyük beden gömlek modelleri , kilo alma problemi çekenler için çok küçük ve slim-fit gömlek modelleri Pierre Cassi’den temin edebilirsiniz.

Erkek giyimde kalitesi ve uygun fiyatlarından ödün vermeden ilerleyen PierreCassi’ye uğramadan dolabınızı doldurmayın !

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.