Pierre Cassi Dar kesim Takım Elbise

 Pierre Cassi Dar kesim Takım Elbise

Pantolon, ceket, kravat ve gömleğin oluşturduğu bütünlük ile takım elbiseler meydana gelmiştir. Pierre Cassi bay takım elbise üretimiyle ilgilenir. Kaliteli ipek, kaşmir, angora, yün, keten, kadife ve terletmeyen kumaştan imal edilen takım elbiselerimiz birçok kişi tarafından beğeni ile karşılanmaktadır. Klasik dar kesim düz, çizgili veya ekoseli takım elbiselerimiz ile baylara şıklık ve asalet sunuyoruz. Pierre Cassi mağazalarında dilediğinizce bu ürünlere ulaşabilirsiniz. Her beden ve yaşa uygun takım elbiselerimiz mevcuttur. Siyahından ekrusuna, grisinden lacivertine daha birçok renkte takım elbiseyi firmamızda bulabilirsiniz.

Pierre Cassi Dar kesim Takım Elbise modelleri ile Hizmet Farkımız

Firmamız seçkin müşterilerimiz tarafından her zaman beğenilmiştir. Müşterilerimize en iyi kalitede ve fiyatta hizmet etmek için durmadan çalışıyoruz. Pierre Cassi 1970 yılından bu yana giyim üzerine köklü bir markadır.

 

bay_giyim_modelleri_2015bay_takimelbise_modelleribaygiyim_takimelbise_modelleribaygiyim-modelleriImages by Jesse Maricic & Micah Gianneli | http://micahandjesse.combaytekceket_modelleridarkesim-kotmodelpantolonerkekgri-takimelbiseikidugme-baytakimelbise_modelleriyazlik_bay_takimelbisemodelleri

 

 

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.