lacivert takım elbise kombinasyonları

Lacivert takım elbise kombinasyonları

Lacivert Erkek takım elbise Pierre cassi;

yeleklitakim-elbise-erkek-lacivert

Pierre cassi erkek giyim tarzları kendine güvenen erkeklere klasik giyimde rahat sunumlar uygulamaktadır. Erkek giyim bayilik için lütfen irtibata geçiniz.

2016 İlkbahar yaz sezonu koleksiyonların ve yep yeni trendler vitrinlerde sergilenirken 7’den 70’e herkesin seçimlerinde yer alacak lacivert takım elbise nitelik trendi öne çıkarken erkek giyim tarzı, gömlek, kanvas pantolon, yün gömlekyün pantolon, pamuk gömlek ve aklınıza gelebilecek bütün dekoratif tarz elbiseler öyle ki laciverte bürünecek.

darkesim-erkek-lacivert-takimelbise ceket-yelek-erkek-lacivert

Koyu Lacivert renk
Nostaljik ve modası hiç bir zaman son bulmayan laci renk yeni sezon trendleri içerisinde çeşitli tonlarıyla bulunurken bgenç erkeklerin sokak modası ya da toplantı tarzdaki kıyafet seçimlerinde yer alacaktır. Lacivert renk günlük elbiseler içerisinde çeşitli kumaş seçeneklerinden yapılan parçalarla bulunurken tabikii denim kumaşların hakimiyeti de öne çıkacak.

lacivert-takimelbise

LAcivert İlkbahar yaz trendi
Lacivert takım elbise erkek
LAcivert erkek takımelbiseleri günlük yaşantınızda spor tarz giyim içerisine uygulamanın yanında, görünüm kazanmanız için şüphesiz ki  denemeniz gerekli olan koleksiyonların içerisinde Pierre cassi markası ile sunulmuştur. Lacivert erkek giyim tarzına uygun kıyafetleri pierre cassi  kombin seçeneği en pratik kıyafetlerden olacaktır.

siyah-yeleklitakimelbise-erkek

kareli-takimelbise-erkek-lacivert lacivert-damatlik siyah-tekceket-erkek

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.