Klasik bay takım elbise modelleri

Pierre cassi sizlere özel Özgür ve Şık kıyafetler sunmakta.

Erkek klasik giyimin lideri Pierre Cassi bay takım elbise tasarımları ile dikkat çeken bir markadır. Şıklığın yanında aynı zamanda özgürlüğü de sunan bu tasarımları günlük hayatınızda bile tercih edebilmeniz mümkündür. Şık davetleriniz için kullanabileceğiniz slimfit kesim bay takım elbiseleri günlük giyim açısından da oldukça kullanışlı olduklarından sıklıkla tercih edilirler.

Yaşınıza Uygun Takım Elbiseler

Slimfit kesim bay takım elbiseleri son dönemlere ait tasarımlardandır. Bunun yanında geniş kesim klasik takımlar tercihi geçmişe dönük olan kişilerin vazgeçemediği modeller arasında yer almaktadır. Geçmiş ve şimdinin moda akımlarını bünyesinde barındıran Pierre Cassi ile uzun yıllar kullanabileceğiniz kalitede, yaşınıza bedeninize ve fiziğinize uygun onlarca takım elbise modeli bulabilmeniz mümkündür.

2015 yılında bir çok kıyafet denemiş olabilirsiniz fakat regular fit  Klasik bay takım elbise modelleri hoşunuza gidecektir.

bay_giyim_modelleri_2015bay_takimelbise_modelleribaygiyim_takimelbise_modelleribaygiyim-modelleriImages by Jesse Maricic & Micah Gianneli | http://micahandjesse.com
baytekceket_modelleri
darkesim-kotmodelpantolonerkekgri-takimelbiseikidugme-baytakimelbise_modelleriyazlik_bay_takimelbisemodelleriklasikbaytakimelbise-modelleri

 

 

Google arama kelimeleri; , ,   ,

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.