Kışlık Pantolon

Kışlık Pantolon

Kışın sert ve soğuk hava koşullarına karşı kıyafetlerimizi de buna göre ayarlamalıyız, kışlık pantolonlar genel olarak kumaşlarının kalın ve soğuğa karşı dayanıklı yapıda olmaktadır.

Kışın en Çok Tercih edilen Kumaş Kadife ve Flanel kumaştır, Kadife pantolon, kadife ceket, flanel pantolon, ve flanel ceket çok fazla tüketilmektedir.

Kışlık desenli yapıdaki kumaşlar kişiyi sıcak da tuttuğu için kışları genel olarak bu tür kumaşlardan pantolonlar giyilmektedir, kışın soğuğunda daha sıcak olmak için kalın pantolonların yanında bu pantolonların renkleri de çok önemlidir.

Kışın giyilecek pantolonların renklerinin koyu olması sıcak tutması için önemlidir, koyu renklerdeki pantolon kışa daha uygundur.

Kışlık pantolon renkleri de genel olarak siyah, koyu kahve, koyu gri ve lacivert gibi renkteki kumaşlar kullanılmaktadır, bu kumaşların giyilebilecek her türlü üst ile  de uyum sağlaması çok hoş bir şeydir. Erkekler genel olarak bu tür uyumlara dikkat etmeseler de kadınlar için bu uyum çok önemlidir, kadınların siyah, lacivert ve kahve pantolonlarla uyumlu üstler giymesi önemlidir.

Hatta kadınlar sırf uyumlu olması adına aldıkları pantolonların renklerine uyumlu olabilecek üstler de almaktadır, Pantolona uyacak bir üst kıyafetiniz yoksa mutlaka bir takım oluşturacak şekilde pantolonunuzla birlikte bir üst de almalısınız.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.