Giyimde Kıyafetlerin Uyumu

Kıyafetlerin Uyumu

    Pierre Cassi Şıklık ve kaliteyi bir arada sunmaya devam ediyor, her insan çevresi tarafından şık olarak nitelendirilmek ister.

Erkekler daha çok şık gözükmek için de giydiğimiz kıyafetlerin uyum içerisinde olması çok önemli bir unsurdur. Kimileri cıvıl, cıvıl renk cümbüşü ile kombine edilmiş giysileri tercih ederken kimileri de şıklığın sadelikten yana olduğunu savunmaktadır.

Özellikle özel günlerde,sadelik tercih edilecek kıyafetlerin çok renk içermemesi altın bir kuraldır. Ayrıca iş verenlerle yapılan testlerde kıyafetleri uyum içerisinde olan kişilere işe alımda öncelik verildiği belirlenmiştir.

     Kıyafetlerinin bu kadar önemli olduğu bir zamanda yaşadığımız için bizler de modayı yakından takip etmeli ve bazı değişmez kuralları bilmeliyiz. Örneğin baştan aşağı 3’den fazla renk  içeren takım elbiselerin insanları  şıklık kavramından uzaklaştırdığı söylenmektedir. Gömlek,pantolon,ceket,kravat dahilinde her birinin farklı renk olması ilk izlenim için sizde olumlu etki yaratmayacaktır. Giyim tercihi yaparken bu kurala özen gösteren bir markayı seçmeniz çok önemlidir. Yılların verdiği tecrübe ile Pierre Cassi, modellerini hazırlarken tüm bu verilere dikkat etmektedir. İş görüşmesi sırasında güvenli , özel günlerde gösterişli görünmeniz için takım elbiselerin ne kadar önemli olduğunun farkında olan Pierre Cassi , şık takım elbise modelleri ile   ilk izlenimde çevrenizdeki insanlardan bir adım öne çıkmanızı sağlamaktadır.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.