Giyim Bayilik veren Pierre Cassi

Giyim Bayilik veren Pierre Cassi.

KIYAFET SATIŞ MAĞAZALARININ BAYİLİKLERİ NASIL ALINIR?

                Ülkemizde ve dünyada eski zamanlara nazaran daha da önem kazanan bir pazar kolu vardır. Giyim sektörü eskiden günümüzdeki kadar çok para dönmeyen, fazla üretici ve satıcı bulunmayan orta büyüklükte bir sektördü. Ancak günümüzde moda adı verilen tasarım kollarının yaygınlaşması ve modacıların artması sayesinde insanlar giyim sektörüne daha çok önem göstermeye başlamıştır.

Giyim mağazalarının bayiliklerini alabilmek için internetteki arama motorlarına  giyim bayilik yazarak ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Yada herhangi bir büyük giyim mağazasının genel müdürlüklerini arayarak yada bizzat giderek giyim bayilik açmak için gerekli şartları, gereken ücretleri vs. ayrıntılı bir şekilde de öğrenebilirsiniz.

Ancak giyim bayiliği açabilmek için öncelikle bayiliğini açacağınız markanın isim hakkını satın almanız gerekir. Satın alırken vereceğiniz ücret markaya göre değişmekle birlikte hemen hemen hepsinde çok fazla bir miktar verilmesi gerekmektedir. Ayrıca dükkanı açacağınız yeri iyi seçmeniz gerekmekte, reklamını ve tanıtımını çok iyi yapmalısınız. Eğer belirli bir zamanda çok müşteri çekemezseniz batma riskiniz vardır.

giyim-modelleri-2013

bayilik-franchise pierre cassi giresun bayii açılış 4

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.