Erkeklerde Yine Trençkot Modası

Erkeklerde Yine Trençkot Modası

Son günlerde bir çok bölgede havalar soğuk gidiyor ve genç erkeklerin en ideal değişimi erkek montları çıkarıp erkek trençkotları giymesi oldu tabi sitil sahibi erkekler için geçerli bu değişim. Havaların serinlemesiyle birlikte caddelerde Pierre cassi tarzı trençkotlar giymiş erkeklerin sayısı da çoğalıyor . Ben bizzat adıma tek sürü huzur alıyorum giyimde trençkotu seçim edenleri gördükçe. İçindeki elbise klasik giyim mi spor mu hiç fark etmiyor üst kısmına giydiği tek trençkotu sıkı taşıyabilen tek erkek girdiği her ortamda saygınlık uyandırıyor benim düşünceme göre . Halen Amerikan filmlerinde avukatlar, iş adamları benzeri yüksek zümrelerin trençkotlarıyla tek o yana tek itibaren koşturmalarını takip ediyoruz ve ne civarı cazip göründüklerini tahmin ediyoruz biz bayanlar .
Erkek trençkot modellerine tek göz atalım bakalım bu sezon popüler markaların trençkotları ne türlü tasarlanmış?
Öncelikle trençkotla adı öyle ki bütünleşen Pierre Cassi marka trençkotlara baktığımıza da bol kürk olan yeni sezon modelleri görüyoruz. Pierre cassi, trençkot konseptinde kış aylarında da kullanılmaya imkan imkanı sunan yün ve kaşe kumaşları seçim etmiş.
Trençkota çeşitli tek pencereden bakanımız Zegna deri ve kumaş karmasıyla hazırladığı  yeni yeni sezon modelleri giyimiyle fark yaratmayı ve uyarı çekmeyi sevenlerin beğenisine sunmuştur. Klasik stil tek trençkot benim her süre favorimdir.

Ürün bedenleri genç ve orta yaş grubuna hitap ediyor,  bedenleri ; 44 – 46 – 48 – 50 -52 – 54 – 56 no ile oluşmakta.

trenckotmodelleri Trençkot erkek Modelleri

Erkek trençkot modelleri

Palto Modelleri

2013 trendcoat modelleri Trençkot erkek Modelleri

2014erkek trenckotmodelleri Erkek trençkot modelleri Pierre Cassi

erkek treckoat modelleri2014 Erkek trençkot modelleri Pierre Cassi

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.