Erkek Trençkotta Son Moda Pierre cassi

Erkek Trençkotta Son Moda Pierre cassi

David Beckham, Brad Pitt, Daniel Craig gibi ünlülerle bütünleşen trençkot modası, bayanlardan sonra erkeklerin de dış giyimde vazgeçilmezleri arasında hızla yerini alıyor.1. Dünya savaşı sırasında Amerikan askerleri için tasarlanan trençkotlar bugün moda dünyasında mont, kaban ya da paltonun da önüne geçmiştir. İster şık bir takım elbise, ister bir Jean pantolonla rahatlıkla kombine edebileceğiniz trençkot modelleri vitrinlerdeki yerini çoktan almış durumda sevgili beyler.
Erkek trençkot modellerine şöyle bir göz atalım dedik bu yazımızda. Trençkot denilince akla gelen ilk marka olan Burberry, bu yıl yakalardaki kürk detayıyla dikkati çekiyor. İster uzun ister kısa trençkotlarda kullanılan kürk, farklı bir görüntü verirken sadece sonbahar değil kış aylarında da kullanmaya elverişli bir hal alıyor.
Yakaları geniş, belden kemerli ve özellikle koyu renkli trençkotlar bu sezonun gözdesi. Uygun bir atkıyla kombine edebileceğiniz gibi düğmelerini açık bırakarak da cool bir hava yaratmak da sizin elinizde. Zara, Mango, Vakkorama gibi markalar da yeni modelleriyle vitrinlerde.

kase-mont-kolu-derili model lacivert

kase-mont-kolu-derili model 2 erkek-trenckot-trendcoatmenswear

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.