Erkek takım elbise uygun fiyatları

Erkek takım elbise uygun fiyatları

erkektakimelbise-fiyatlari
Erkekler için sürekli tarz ve model değiştiren Pierrecassi sizlere takım elbise modellerini uygun sunmaktadır. İş yaşamında çoğunlukla koyu rengarenk takımlar seçilmektedir.

Yaz mevsiminde ise açık rengarenk genç kesim kıyafetler ilk tercih olacaktır 207 yılında, serin tutan ince kumaşlar giyimde revaçtadır.
Her erkeğin dolabında bulunması gereken 1 tane Kara dar kesim takım elbise yer alması gerekmekte, çeşitli kombineler ile tarzınızda yenilikler oluşturun, gömlek ve kravatın nitelik uyumlarını sezonun moda trendlerine yönelik seçip istenilen uyumu yakalayabilir ve şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Fiyatta en çekici ve en kalifiye kumaşlarla tasarlanan, kaliteden ödün vermeden siz müşterilerinin memnuniyetine önem veren PİERE CASSİ slimfit takımelbise modelleri moda da lider olmaya devam etmektedir.
Piere Cassi giyim bayilik verirken siz müşterilerimizin kalifiye kumaşlarla yaz ve kış mevsimlerine uyarlarken vücudunuzun rahatlığını ön planda tutmaktayız. Beynelmilel ve Ülkemiz çapında toptan ve parakende satışımız olmakla birlikte bayilikler verilmektedir. İnternet bayilik için 0212458 25 25 telefonu arayabilirsiniz. Online sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.erkek-takimelbise-slimfit

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.