Erkek Kışlık kıyafetler

Erkek Kışlık kıyafetler, Erkek kaban, erkek denizci model mont, Erkek trençkot modellerinden oluşmaktadır. 

Pierre Cassi’yle üst grup kıyafetlerde kış aylarının cazibesini şıklık içinde yaşayın.

Her mevsim mont giymenin yeri ayrıdır. Sonbahar ve kış mevsiminde ise soguk esen rüzgarın keyfine varmak Pierre Cassi’nin birbirinden şık yeni üst grup modelleri ile çok daha güzel olacak.

Tasarımlarıyla göz dolduran birbirinden şık Pierre Cassi’nin erkek kışlık kaban ve mont modelleri 2014 yılına damgasını vurcak. Bu şık montlar kış aylarında renkli giyinmeyi seven bayların şıklığına da uyum sağlayacak. Renkli giyinmeyi seven beyler için bol mat renkli kışlık montlar da Pierre Cassi’de, sade şıklığını her mevsim konuşturmak isteyen beyler için düz renkli montlar da yine Pierre Cassi’de…

Kış aylarının sıcağında sizi serin tutacak, tarzıyla da sizi yansıtacak modern çizgileri bünyesinde taşıyan yeni kışlık kaban, montlar Pierre Cassi’de sizleri bekliyor. Şıklığı yaşamının bir parçası haline getirmiş beyler bu montlarla yaz akşamlarında da şıklığıyla göz kamaştıracak, bir yıldız gibi parlayacak.

Pierre Cassi’nin yazlık montlarına bayanlar da bayılacak ve bu erkek kışlık montlar bayanların ne hediye alsam sorusunun da cevabı olacak.

Pierre Cassi’nin modern kışlık montları yalnızca sizi cezbetmekle kalmayacak, bu güzel tasarım montlar çevrenizdekileri de etkisi altına alacak. Kış aylarının az güneşli ruhunu, Pierre Cassi’nin yeni trend montlarını tercih ederek yaşayabilirsiniz.

Yaz kış giyim konusunda bayların yardımcısı olan Pierre Cassi kısa montlarıyla da, her zaman şıklığını göstermek isteyen beylerin beğenisini kazanıyor.

Pierre Cassi, stil sahibi beylerin doğru adresi.

2014erkek-trenckotmodelleri yenisezo-ntrenckot erkek-treckoat-modelleri2014 yarimpalto-modelleri-2014

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.