Erkek Kısa Kollu Gömlek Modelleri

Kısa Kollu Gömlek

İlkbahar -Yaz sezonunda erkek giyiminde rahatlığı ve ciddiyeti bir arada tutabilen çeşitli alternatifleriyle kullanıcılarına spor bir tarz kazandıran bir üründen bahsetmek istiyorum: Kısa Kollu Gömlek. Takım elbisenin hayatımızdaki yerinin sağlamlaşmasıyla kendi içinde çok çeşitlilik yoluna giden gömlek kategorisi 2000’li yılların başıyla birlikte gelen spor rahatlığı arayışı ile birleşince daha farklı kesim, desen ve kumaş kullanımı yine bu üründe var olan çeşit ve tarz konusunda artışa geçmiştir. Böylece gömleğin hitap ettiği kesimin hem yaş aralığı genişlemiş,  hem de tarzı çeşitlenmiştir. Özellikle yaz aylarında çalışma hayatının yoğun temposuna bunalmadan uyum sağlamak isteyen beylerin konforundan ve tarzından ödün vermeden giyinebilmesinin kilit noktası bu uyumlu gömleklerdir diyebiliriz. Şimdi bu gömleklerde var olan çeşitliliğin bir kısmına değinelim.

Kısa Kollu Gömlek ve Trend Renkler

Kısa Kollu Gömlek kategorisinde genellikle kullanıcısının bunalmasının önüne geçmek amaçlı çok laın olmayan hafif ,kullanım rahatlığı sağlayan pamuk ağırlıklı kumaşlar tercih edilir. Bu yapıdaki kumaşlar alınan talepler doğrultusunda klasik tarz, spor veya genç tarzda arayan müşterilerine göre kalıplara ayrılır. Bu noktada kulmanılacak olan desenler de ayrım gösterir. Genç kesimin son yıllarda ilgisini çiçek motifleri veya asimetrik detaylar çekerken klasik tarzından ayrılmayan beylerde düz ,çizgili veya pötikare detaylı ürürnlere yönelmektedirler. Bu ürün grubunda mevsimin de etkisiyle çok koyu olmayan  mavi, yeşil ,krem vb. ferah renklerin kullanımı daha sıktır.

Kısa Kollu Gömlek ve Kombin Önerileri

Spor bir kombin arayışında olan beylerde slim fit kesimlerdeki krem veya açık mavi Kısa Kollu Gömlek  ile siyah veya lacivert tonlarında kot pantolonlar ve deri detaylı spor ayakkabılar kullanıcısına aradığı spor şıklığı rahatlığıyla birlikte sağlamakta. Pantolon konusunda bilindik renklerden bahsettik fakat krem, kahve gibi açık renklerin keten ile birleşimi de kısa kollu gömleklerin sevilen eşlikçisidir.

Klasik tarzından ödün vermeyen beyler ise düz veya çizgili detaylara sahip  normal kesim ya da regular fit denilen kesimdeki lacivert,açık mavi,krem,bej  vb. Çok koyu renklere yönelmeden de doğru pantolonlarla klasik tarzlarını yazın iş temposunda boğulmadan da koruyabilirler.

 Genç kesimin son yıllarda yöneldiği turuncu, koyu sarı gibi dikkat çekici  renkleri de kısa kollu gömleklerde yüksek bel kısa ve hafif boru paça pantolonlar ile kombinleyerek  dikkat çekici bir görünüm elde etmek mümkün.

Kısa Kollu Gömlek Fiyat Bilgisi

Üretim ve satış bölümlerinin her ikisini de uzun yıllardır başarıyla yürüten PİERRE CASSİ erkek giyim üzerine Kısa Kollu Gömlek kategorisinde de yurt içi ve yurt dışı müşterilerine geniş ürün yelpazesiyle başta İstanbul olmak üzere bir çok bayiliği aracılığıyla da hizmet  vermeye devam etmektedir.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.