Erkek Hazır giyim

ERkek Hazır giyim

2020 – 2021 Pierre Cassi Yaz Erkek Modası 

Bu yıl erkekler kendilerini şık hissetmeyi tercih ediyor fakat rahatlık da bir o kadar önemli gözüküyor.

Pamuklu ve keten pantolonlar, değişik spor dar kesim gömlekler ve şık şortlar bu senenin modasında yerini korumaya devam ediyor.

Koyu renkte bir şortun altına giyilecek şık bir ayakkabı sizi şıklık konusunda bir adım öne çıkarırken rahatlığınızdan da ödün verdirmiyor.

Pierre Cassi Ayakkabı

Geçen sene yazın sıklıkla gördüğümüz loafer bu sene de ön plana çıkıyor. Püsküllü ve bağcıklı modelleri bulunan bu ayakkabılar insanın ayağını rahatsız etmediği için de sık kullanınanlar arasında. Spor ayakkabılar ise beyaz modeller ile bu yaz da revaçta.

 

Pierre Cassi Giyim

 

Bu sene görülen bir diğer trend ise kışın giyilen giysilerin yaza uyarlanarak kullanılması. Sneaker ayakkabıların da çeşitli modellerini de bu yaz kullananlar mevcut. Chino pantolonlar da farklı renklerde paçası katlanarak kullanılabilir.

Pierre Cassi Aksesuarlar

Bu yaz deriler ve hasırlar kolay kullanıldığı için çok yaygın. Büyük çanta kullanımı her sene gibi bu sene de revaçta fakat bu sene farklı olarak küçük çantalar da öne çıkarıldı. Gözlük olarak ise yine kemik gözlükler büyük bir kesim tarafından kullanılmaya devam ediyor.

Kıyafetlerde Renk

Renk olarak genellikle mavi, yeşil, sarı ve kırmızı sokaklarda göze çarpıyor. Bu renkler genelde gömleklerde kullanılırken modayı yakından takip eden insanların bu renkleri şort ve pantolonlarla da kullandığı görülmektedir.

 

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.