erkek gömlek modelleri

erkek gömlek modelleri 

Erkeklerde giyim merakı bizleri farklı karakterlere sokmakta, bazı erkekler spor giyimi tercih ederken bazı kesimler klasik giyimden vazgeçmezler, erkeklere özel aksesuar ve özel tasarımlar ayrı bir güzellik teşkil etmekte.

Kareli erkek gömleklerinin desenleri itibariyle kumaş türünün ince ya da kalın olmasına bağlı olarak istenirse yazın istenirse kışın da aynı tarzda giyilebilmektedir.

Kareli gömleklerinizi giyerken önü açık bir biçimde giymeyi düşünüyorsanız alırken tercihe göre üzerinize olandan bir beden daha küçük gömlek alabilirsiniz.

Erkek gömlek modelleri, pamuk gömlek,viskon gömlek, düz gömlek, kareli gömlek, kol düğmeli gömlek, manşetli gömlek, poplin gömlek, likralı gömlek, desenli gömlek, çizgili gömlek, dar kesim gömlek, modelleridir.

Gömlekleri içeriğindeki pamuk oranına göre ütülerseniz sıkıntı yaşamazsınız, bu şekilde gömleğin önde düğmelenmeyen kısımları kötü bir görüntü çizmeyecektir, ayrıca da gömleğin kareli oluşu ve önü açık giyimi sizi olduğunuzdan daha zayıf gösterecektir. 

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.